Wyszukiwarka
II Śląskie Targi Mieszkaniowe
Dodał Administrator,
13-14 października 2007 r., Hala Kapelusz.


Pierwsza edycja targów odbyła się wiosną 2004 w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Od razu odniosła bezprecedensowy sukces. Została uznana przez największą organizację rynku mieszkaniowego - Polski Związek Firm Deweloperskich - za najbardziej udaną i efektywną imprezę wiosny, zarówno dla wystawców, jak i zwiedzających.
Targi Mieszkaniowe tabelaofert.pl to miejsce, w którym w ciągu dwóch dni zwiedzający będą mieć możliwość zapoznania się z najbardziej aktualnymi ofertami deweloperów, spółdzielni mieszkaniowych, agencji nieruchomości oraz banków. To miejsce, w którym w łatwy sposób można krok po kroku przejść przez proces zakupu mieszkania, począwszy od wyboru najlepszej lokalizacji, wielkości nowego lokum, sposobu kredytowania, aż po aranżację wnętrza. Niezwykle istotny przy tym jest fakt, iż na każdym z tych etapów goście mogą liczyć na profesjonalną pomoc ekspertów. Chcemy, aby każdy, kto zastanawia się nad zakupem mieszkania, podczas naszych targów znalazł dla siebie ważne informacje, które w przyszłości ułatwią mu podjęcie właściwej decyzji.

Targi Mieszkaniowe tabelaofert.pl to nie tylko część wystawiennicza. To również specjalistyczne darmowe publikacje np. obszerny "Katalog Mieszkań, Domów i Kredytów", "Przewodnik Targowy" lub "Mapa Inwestycji Mieszkaniowych". Wszystkie te wydawnictwa mają na celu ułatwienie uczestnikom dostępu do najistotniejszych informacji.
Impreza z roku na rok gromadzi coraz większą liczbę uczestników. W minionym roku targi odwiedziło ponad 70 000 zwiedzających, którzy mieli sposobność spotkania blisko 600 wystawców.
 

Więcej na targi.tabelaofert.pl 
WARTO PRZECZYTAĆ
  • Topologie - logiczne struktury sieci Oprócz tego, że sieci komputerowe dzieli się ze względu na ich wielkość, podział stosuje się też ze względu na ich logiczną strukturę.
  • WAP (Wireless Application Protocol) Większość składających się na WAP protokołów i aplikacji powstała bezpośrednio w wyniku modyfikacji bądź adaptacji istniejących protokołów internetowych, takich jak TCP/IP, HTML, HTTP.
  • Różnorodność kulturowa Społeczeństwa różnią się co do sposobów budowania związków między swoimi członkami.
  • Osobowość człowieka Przez osobowość rozumiemy zespół względnie stałych cech, które odróżniają człowieka od innych ludzi nie tylko pod względem wyglądu zewnętrznego, ale również jego sposób zachowania się.
NEWSY
  • Polskie nanodruty Stosując znane od lat chemikom techniki elektrochemicznej syntezy można z łatwością produkować różnego rodzaju nanomateriały, w tym nanodruty o ciekawych właściwościach elektromagnetycznych.
  • Chiny walczą z nałogiem grania on-line Nałogowi gracze komputerowi w Chinach znaleźli się w tym tygodniu na celowniku lokalnych władz, które postawiły sobie za cel wyciągnięcie ich z nałogu.
  • Spam będzie surowiej karany Badania firmy Symantec dowodzą, że aż 59 proc. całej poczty elektronicznej wysyłanej na Świecie to spam. Sytuację tę mają zmienić nowe przepisy antyspamowe.
Copyright © 2007-2009seoteka