Wyszukiwarka
II Śląskie Targi Mieszkaniowe
Dodał Administrator,
13-14 października 2007 r., Hala Kapelusz.


Pierwsza edycja targów odbyła się wiosną 2004 w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Od razu odniosła bezprecedensowy sukces. Została uznana przez największą organizację rynku mieszkaniowego - Polski Związek Firm Deweloperskich - za najbardziej udaną i efektywną imprezę wiosny, zarówno dla wystawców, jak i zwiedzających.
Targi Mieszkaniowe tabelaofert.pl to miejsce, w którym w ciągu dwóch dni zwiedzający będą mieć możliwość zapoznania się z najbardziej aktualnymi ofertami deweloperów, spółdzielni mieszkaniowych, agencji nieruchomości oraz banków. To miejsce, w którym w łatwy sposób można krok po kroku przejść przez proces zakupu mieszkania, począwszy od wyboru najlepszej lokalizacji, wielkości nowego lokum, sposobu kredytowania, aż po aranżację wnętrza. Niezwykle istotny przy tym jest fakt, iż na każdym z tych etapów goście mogą liczyć na profesjonalną pomoc ekspertów. Chcemy, aby każdy, kto zastanawia się nad zakupem mieszkania, podczas naszych targów znalazł dla siebie ważne informacje, które w przyszłości ułatwią mu podjęcie właściwej decyzji.

Targi Mieszkaniowe tabelaofert.pl to nie tylko część wystawiennicza. To również specjalistyczne darmowe publikacje np. obszerny "Katalog Mieszkań, Domów i Kredytów", "Przewodnik Targowy" lub "Mapa Inwestycji Mieszkaniowych". Wszystkie te wydawnictwa mają na celu ułatwienie uczestnikom dostępu do najistotniejszych informacji.
Impreza z roku na rok gromadzi coraz większą liczbę uczestników. W minionym roku targi odwiedziło ponad 70 000 zwiedzających, którzy mieli sposobność spotkania blisko 600 wystawców.
 

Więcej na targi.tabelaofert.pl 
WARTO PRZECZYTAĆ
  • Ustanie stosunku pracy Rozwiązanie stosunku pracy – następstwo czynności prawnej (oświadczenia woli) jednej lub obydwu stron stosunku pracy.
  • Vivus: darmowa pożyczka w promocji (opinie, analizy i testy) Firma Vivus w swoich intensywnych kampaniach reklamowych zachęca do skorzystania ze swojej promocyjnej pożyczki za darmo dla nowyhc klientów, postanowiliśmy sprawdzić czy naprawdę jest darmowa.
  • GPS segment użytkownika Tak to już w technice jest, że o wartości najwspanialszego systemu decydują nie testy laboratoryjne, lecz opinia użytkowników.
  • Polityka mieszkaniowa Polityka państwa i polityki gmin powinny zmierzać do rozwoju budownictwa mieszkaniowego, gdyż sprzyja ono rozwojowi innych inwestycji i ich pożądanemu rozmieszczeniu w przestrzeni.
NEWSY
  • Nintendo zdominowało niemiecki rynek Firma Nintendo odcisnęła w ostatnim czasie mocne piętno na niemieckim rynku gier komputerowych. W zestawieniu dziesięciu najpopularniejszych gier ostatnich miesięcy, tytuły na konsole
  • Bydgoski Festiwal Muzyczny Bydgoski Festiwal Muzyczny, organizowany w 125. rocznicę urodzin i 70-lecie śmierci Artysty, W tym roku Festiwal odbędzie się pod hasłem: Karol Szymanowski i mistrzowie muzyki XX wieku.
  • Wybitni młodzi informatycy nagrodzeni przez wiceministra Dorna Trzej studenci informatyki z Uniwersytetu Warszawskiego, którzy zwyciężyli w Akademickim Konkursie w Programowaniu Zespołowym w Tokio, odebrali w poniedziałek 16 kwietnia w Warszawie
Copyright © 2007-2009seoteka