Wyszukiwarka
II Śląskie Targi Mieszkaniowe
Dodał Administrator,
13-14 października 2007 r., Hala Kapelusz.


Pierwsza edycja targów odbyła się wiosną 2004 w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Od razu odniosła bezprecedensowy sukces. Została uznana przez największą organizację rynku mieszkaniowego - Polski Związek Firm Deweloperskich - za najbardziej udaną i efektywną imprezę wiosny, zarówno dla wystawców, jak i zwiedzających.
Targi Mieszkaniowe tabelaofert.pl to miejsce, w którym w ciągu dwóch dni zwiedzający będą mieć możliwość zapoznania się z najbardziej aktualnymi ofertami deweloperów, spółdzielni mieszkaniowych, agencji nieruchomości oraz banków. To miejsce, w którym w łatwy sposób można krok po kroku przejść przez proces zakupu mieszkania, począwszy od wyboru najlepszej lokalizacji, wielkości nowego lokum, sposobu kredytowania, aż po aranżację wnętrza. Niezwykle istotny przy tym jest fakt, iż na każdym z tych etapów goście mogą liczyć na profesjonalną pomoc ekspertów. Chcemy, aby każdy, kto zastanawia się nad zakupem mieszkania, podczas naszych targów znalazł dla siebie ważne informacje, które w przyszłości ułatwią mu podjęcie właściwej decyzji.

Targi Mieszkaniowe tabelaofert.pl to nie tylko część wystawiennicza. To również specjalistyczne darmowe publikacje np. obszerny "Katalog Mieszkań, Domów i Kredytów", "Przewodnik Targowy" lub "Mapa Inwestycji Mieszkaniowych". Wszystkie te wydawnictwa mają na celu ułatwienie uczestnikom dostępu do najistotniejszych informacji.
Impreza z roku na rok gromadzi coraz większą liczbę uczestników. W minionym roku targi odwiedziło ponad 70 000 zwiedzających, którzy mieli sposobność spotkania blisko 600 wystawców.
 

Więcej na targi.tabelaofert.pl 
WARTO PRZECZYTAĆ
  • Transmisja danych z komórki Od niedawna dostępna jest zaś technologia HSCSD oraz GPRS. Pokrótce postaram się przybliżyć czytelnikom te technologie...
  • Żeński układ rozrodczy Układ rozrodczy kobiety produkuje komórki płciowe oraz ma za zadanie stworzenie warunków do zapłodnienia i rozwoju zarodka a po osiągnięciu przez płód dojrzałości do jego wydalenia.
  • Mauzolea problemem wielu społeczności Mauzolea są zazwyczaj pięknymi budowlami, które upamiętniają pochowane w nich osoby. Ornaty, najczęściej dekorowane akcentami ze złota i brązu, marmurowe kolumny i witrażowe okna są zaprojektowane tak
  • Pożyczka Extraportfel - nasza opinia Ostatnio coraz więcej pojawia się mało znanych firm tego typu. Oferują darmowe pożyczki, czy doprowadzają ludzi do ruiny? W tym artykule postaramy się przybliżyć nieco jak to wygląda w praktyce.
NEWSY
  • Zobacz unikalne zbiory - ostatnia szansa ! Ostatnia szansa na zobaczenie unikalnych zbiorów! Jeszcze tylko 2 tygodnie - do 27 kwietnia potrwa wystawa w Muzeum Numizmatycznym NBP w Warszawie pt. Polski pieniądz papierowy od XVIII wieku.
  • Medal Merentibus dla Krakowa Medal Merentibus - najwyższe wyróżnienie przyznawane przez Senat Uniwersytetu Jagiellońskiego osobom i instytucjom wspierającym uczelnię - otrzymało miasto Kraków.
  • Eurostars - unijny program dla firm Program jest nastawiony na szybkie rezultaty oraz efekty rynkowe. Czas realizacji projektu badawczego nie może być dłuższy niż trzy lata, zaś wdrożenie produktu powinno nastąpić w trakcie
Copyright © 2007-2009seoteka