Wyszukiwarka
II Śląskie Targi Mieszkaniowe
Dodał Administrator,
13-14 października 2007 r., Hala Kapelusz.


Pierwsza edycja targów odbyła się wiosną 2004 w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Od razu odniosła bezprecedensowy sukces. Została uznana przez największą organizację rynku mieszkaniowego - Polski Związek Firm Deweloperskich - za najbardziej udaną i efektywną imprezę wiosny, zarówno dla wystawców, jak i zwiedzających.
Targi Mieszkaniowe tabelaofert.pl to miejsce, w którym w ciągu dwóch dni zwiedzający będą mieć możliwość zapoznania się z najbardziej aktualnymi ofertami deweloperów, spółdzielni mieszkaniowych, agencji nieruchomości oraz banków. To miejsce, w którym w łatwy sposób można krok po kroku przejść przez proces zakupu mieszkania, począwszy od wyboru najlepszej lokalizacji, wielkości nowego lokum, sposobu kredytowania, aż po aranżację wnętrza. Niezwykle istotny przy tym jest fakt, iż na każdym z tych etapów goście mogą liczyć na profesjonalną pomoc ekspertów. Chcemy, aby każdy, kto zastanawia się nad zakupem mieszkania, podczas naszych targów znalazł dla siebie ważne informacje, które w przyszłości ułatwią mu podjęcie właściwej decyzji.

Targi Mieszkaniowe tabelaofert.pl to nie tylko część wystawiennicza. To również specjalistyczne darmowe publikacje np. obszerny "Katalog Mieszkań, Domów i Kredytów", "Przewodnik Targowy" lub "Mapa Inwestycji Mieszkaniowych". Wszystkie te wydawnictwa mają na celu ułatwienie uczestnikom dostępu do najistotniejszych informacji.
Impreza z roku na rok gromadzi coraz większą liczbę uczestników. W minionym roku targi odwiedziło ponad 70 000 zwiedzających, którzy mieli sposobność spotkania blisko 600 wystawców.
 

Więcej na targi.tabelaofert.pl 
WARTO PRZECZYTAĆ
  • Finanse bubliczne W systemie finansów publicznych centralne miejsce zajmuje budżet państwa. Wynika to nie tylko stąd, że w budżecie państwa gromadzi się i dzieli największą część środków publicznych
  • Elektroniczne karty bankowe Elektroniczne karty bankowe są najbardziej rozpowszechnionym produktem elektronicznym na rynku bankowości w Polsce.
  • Mieszkalnictwo w Polsce Główny Urząd Statystyczny opublikował informacje i opracowania statystyczne dotyczące wyników działalności budownictwa.
  • Telewizja W systemach telewizji cyfrowej cyfrowe sygnały wizyjne mogą być przesyłane z modulacją OFDM (ortogonalne zwielokrotnianie z podziałem częstotliwościowym).
NEWSY
  • iPLUS iPlus to największy zasięg szerokopasmowego dostępu do internetu w technologii 3G oraz superszybki internet w technologii HSDPA. Usługi trzeciej generacji dostępne są już w ponad 80 różnych
  • Infolinia dla klientów ZUS Osoby dzwoniące na infolinię mogą uzyskać informacje o celu wysyłania przez ZUS "Informacji o stanie konta w ZUS" oraz sposobach weryfikacji danych zawartych w tej informacji.
  • Beenhakker wybierze stadion Widzewa Listkiewicz jasno daje do zrozumienia, że jedno z dwóch październikowych spotkań zostanie rozegrane w Łodzi. Które? - Zależy nam tylko na meczu w eliminacjach Euro. Gdy Leo Beenhakker gościł w
Copyright © 2007-2009seoteka