Wyszukiwarka
Usługi dla wojska w TTcomm S.A
Dodał Administrator,
TTcomm S.A., jako największy dostawca usług satelitarnych w Polsce i Europie, posiada w swojej ofercie bogaty zestaw usług i dostaw urządzeń dla wojska


Od 2003 roku jest głównym dostawcą usług dla Ministerstwa Obrony Narodowej RP.
We współpracy z MON firma TTcomm S.A. wyróżnia się niezawodnością, solidnością, kompleksowością usług oraz elastycznością i optymalizacją rozwiązań technicznych. Należy także podkreślić bezpieczeństwo, jakie zapewnia transmisja w zamkniętej sieci satelitarnej.
Technologia satelitarna proponowana przez TTcomm pozwala na zestawienie telekomunikacyjnego połączenia satelitarnego w krótkim czasie z dowolnego miejsca na kuli ziemskiej, nawet takiego, które pozbawione jest jakiejkolwiek infrastruktury technicznej. Łącza satelitarne pozwalają na implementacje takich aplikacji jak:
-    Transmisja danych w sieciach wojskowych np. MILWAN
-    Transmisja głosu
-    Dostęp do Internetu
-    VoIP
-   Wideokonferencje
-   i innych.
Dostawa satelitarnych systemów telekomunikacyjnych wraz z serwisem
TTcomm dostarcza sieci satelitarne realizowane "pod klucz" w różnych zakątkach świata, zgodnie z wymaganiami zamawiającego. Dla sieci tych gwarantowana jest stała obsługa specjalistów w miejscu ich eksploatacji.
Nasze główne projekty to:
-   satelitarny system transmisji danych dla PKW w Iraku, Pakistanie i w Kongo.
-   satelitarny system transmisji danych dla Międzynarodowego Korpusu Północno-Wschodniego w Szczecinie.
Dostawa stacji satelitarnych według specyfikacji zamawiającego.
TTcomm integruje i dostarcza różnorodne systemy satelitarne zaprojektowane i zbudowane według indywidualnej specyfikacji zamawiającego.
Przykładem takiego działania jest dostawa dwóch kompletnych stacji satelitarnych pracujących w paśmie C i Ku dla Agencji Mienia Wojskowego.

Więcej na ttcomm.plWARTO PRZECZYTAĆ
  • Yahoo Yahoo jest to jeden z najpopularniejszych i największych serwisów internetowych na świecie, posiadający wersje w piętnastu językach. Istnieją 24 lokalne oddziały Yahoo na świecie.
  • Źródła energii Źródła energii pierwotnej to: konwencjonalne (organiczne) paliwa kopalne ( węgiel, ropa, gaz ), paliwo jądrowe, energia geotermiczna i tzw. odnawialne źródła energii.
  • Energia wiatrowa Wiatr jako niewyczerpywalne źródło czystej ekologicznie energii znajduje coraz szersze zastosowanie i cieszy się coraz większym poparciem społecznym
  • Deregulacja polskiego rynku pracy Rynek pracy jest systemem regulacji, w skład tego systemu wchodzą prawa popytu i podaży na pracę, mniej czy bardziej złożone okoliczności wyznaczające poziom wynagrodzeń,
NEWSY
  • Wilczy bilet dla koreańskich uczonych Czy rzeczywiście koreańscy naukowcy jako pierwsi sklonowali wilka? Naukowy świat sceptycznie kręci nosem. Dlaczego?
  • Bezpieczny przesył danych w Windows Vista Specjalistyczny klient VPN IPSec Client od Funkwerk-EC zapewnia bezpieczny transfer danych w firmowej wirtualnej sieci prywatnej i jest kompatybilny z Windows Vista. Czy oby na pewno będzie można czuć
  • Zaproszenie na wystawę IBRA’09 W dniach 6 - 10 maja 2009 w Essen odbędzie się Międzynarodowa Wystawa Filatelistyczna pod patronatem FEPA i auspicjami FIP - IBRA’09 połączona z wystawą krajową I stopnia NAPOSTA 2009
Copyright © 2007-2009seoteka