Wyszukiwarka
Usługi dla wojska w TTcomm S.A
Dodał Administrator,
TTcomm S.A., jako największy dostawca usług satelitarnych w Polsce i Europie, posiada w swojej ofercie bogaty zestaw usług i dostaw urządzeń dla wojska


Od 2003 roku jest głównym dostawcą usług dla Ministerstwa Obrony Narodowej RP.
We współpracy z MON firma TTcomm S.A. wyróżnia się niezawodnością, solidnością, kompleksowością usług oraz elastycznością i optymalizacją rozwiązań technicznych. Należy także podkreślić bezpieczeństwo, jakie zapewnia transmisja w zamkniętej sieci satelitarnej.
Technologia satelitarna proponowana przez TTcomm pozwala na zestawienie telekomunikacyjnego połączenia satelitarnego w krótkim czasie z dowolnego miejsca na kuli ziemskiej, nawet takiego, które pozbawione jest jakiejkolwiek infrastruktury technicznej. Łącza satelitarne pozwalają na implementacje takich aplikacji jak:
-    Transmisja danych w sieciach wojskowych np. MILWAN
-    Transmisja głosu
-    Dostęp do Internetu
-    VoIP
-   Wideokonferencje
-   i innych.
Dostawa satelitarnych systemów telekomunikacyjnych wraz z serwisem
TTcomm dostarcza sieci satelitarne realizowane "pod klucz" w różnych zakątkach świata, zgodnie z wymaganiami zamawiającego. Dla sieci tych gwarantowana jest stała obsługa specjalistów w miejscu ich eksploatacji.
Nasze główne projekty to:
-   satelitarny system transmisji danych dla PKW w Iraku, Pakistanie i w Kongo.
-   satelitarny system transmisji danych dla Międzynarodowego Korpusu Północno-Wschodniego w Szczecinie.
Dostawa stacji satelitarnych według specyfikacji zamawiającego.
TTcomm integruje i dostarcza różnorodne systemy satelitarne zaprojektowane i zbudowane według indywidualnej specyfikacji zamawiającego.
Przykładem takiego działania jest dostawa dwóch kompletnych stacji satelitarnych pracujących w paśmie C i Ku dla Agencji Mienia Wojskowego.

Więcej na ttcomm.plWARTO PRZECZYTAĆ
  • Przekraczanie granicy EU Przystąpienie do Unii Europejskiej nie oznacza jednoczesnego włączenia Polski do strefy Schengen. Nie znikła więc kontrola naszych obywateli wjeżdżających do krajów UE i EOG. Od dnia 1 maja 2004
  • Jak zmniejszyć poziom cukru w diecie naszych dzieci? Tak dobrze znany nam smak gazowanych napojów i słodkiego jedzenia, jest dla wielu ludzi czymś, bez czego nie można się obyć.
  • Polityka kredytowa Uważa się powszechnie, ze zasady działania banków powinny uniemożliwić przenoszenie ryzyka na klientów deponujących w nich swoje oszczędności. Uznaje się więc, ze ryzykiem należy obciążać właścicieli
  • Młody numizmatyk Poniższy tekst skierowany jest do młodych numizmatyków. Zawarliśmy tu kilka najbardziej podstawowych rad i informacji, które mogą się przydać na drodze do poznania wiedzy numizmatycznej.
NEWSY
Copyright © 2007-2009seoteka