Wyszukiwarka
Technologia Ad - Blue
Dodał admin, 2008-03-15 Autor / Opracowanie: mis24
Jest to substancja która zrewolucjonizowała już europejski rynek transportu.

1  2  3  4  5  6  7    >

Bardzo wysokiej jakości i czystości substancja, specjalnie stworzona dla samochodów z katalizatorami z systemem dopalania gazów SCR.
Wtryskując AdBlue do katalizatora SCR, zanieczyszczające gazy powodujące smog i kwaśne deszcze ( takie jak tlenek azotu - NOx) zostają natychmiast zredukowane w nieszkodliwy azot i wodę. Tylko dzięki AdBlue można osiągnąć optymalny efekt procesu katalitycznego. AdBlue jest zalecane przez producentów samochodów ciężarowych, a także przez wszelkie Instytucje powiązane z ochroną środowiska. Produkt ten jest dopiero w początkowej fazie rozpowszechniania w naszym kraju, głównie dlatego, iż ustawodawca nie przewidział jeszcze dodatkowych korzyści dla firm stosujących ten środek w swoich samochodach ciężarowych.
Firma Borim jest przedstawicielem firmy GreenChem europejskiego producenta i dostawcy AdBlue, płynu stosowanego w samochodach ciężarowych nowej generacji, z nowymi katalizatorami, produkowanymi przez większość konstruktorów samochodów ciężarowych. Zastosowanie AdBlue, pozwala na spełnienie norm o emisji gazów Euro 4 i Euro 5.

Sprzedajemy AdBlue wraz ze specjalnie przystosowanymi systemami do jego rozlewania, jak i bez takowych, w różnych rozmiarach opakowań; zawsze w najlepszej cenie.

AdBlue jest substancja o bardzo wysokiej jakości i czystości, specjalnie stworzona dla samochodów z katalizatorami z systemem dopalania gazów SCR. Wtryskując AdBlue do katalizatora SCR, zanieczyszczające gazy powodujące smog i kwaśne deszcze ( takie jak tlenek azotu - NOx) zostają natychmiast zredukowane w nieszkodliwy azot i wodę. Tylko dzięki AdBlue można osiągnąć optymalny efekt procesu katalitycznego. AdBlue jest zalecane przez producentów samochodów ciężarowych.

Silnik diesla od wielu już dziesięcioleci ze względu na swoją odporność, ekonomiczność i niezawodność jest najlepszym rodzajem napędu w autobusach miejskich i samochodach ciężarowych. Jest to silnik spalinowy o najwyższym współczynniku sprawności, bezkonkurencyjny w ograniczeniu emisji CO2. Obecne konstrukcje są w stanie spełnić wymagania dla silnika Euro IV (2005) i Euro V (2008) oraz EEV (Enhanced Environmentally-Friendly Vehicle = usprawniony pojazd przyjazny dla środowiska). Cel ten został osiągnięty - w warunkach specjalnych wymagań ze względu na typowy dla silnika diesla konflikt między zmniejszeniem emisji NOx i cząstek stałych (PM) - dzięki jednoczesnemu zastosowaniu:
usprawnionej technologii paliwa,
środkom technicznym zastosowanym w silniku,
skutecznej końcowej obróbce spalin, gdzie można wybierać między dwiema strategiami: 1/ AGR CRT albo 2/ optymalizacja emisji PM SCR.
Główną zasadą strategii SCR jest zredukowanie wewnątrz silnika emisji PM i redukcja zwiększonej wówczas emisji NOx przez wprowadzenie techniki SCR (selektywna redukcja katalityczna). Pozwala to na zminimalizowanie zużycia paliwa (o 6% w stosunku do Euro III). Wszyscy europejscy producenci stosują już takie prototypy w próbach na większą skalę. Technika SCR nie jest wrażliwa na zawartość siarki w paliwie, co ułatwi przewozy transgraniczne, zwłaszcza do Europy Wschodniej. Ponadto przy trudnościach zaopatrzeniowych w zakresie środka redukcyjnego, ruch samochodów ciężarowych może się odbywać bez stosowania tego środka. Jest to wyraźna zaleta w transgranicznym ruchu samochodów ciężarowych, zapewniająca "Operational Simplicity".
 

1  2  3  4  5  6  7    >


WARTO PRZECZYTAĆ
  • Opony samochodowe Opona samochodowa jest elementem o wiele bardziej skomplikowanym pod względem budowy niż się powszechnie uważa.
  • Samochód wczoraj, dziś i jutro Zastanawiając się nad tematem mojej pracy, chciałem przede wszystkim pokazać jak technologia może wpływać na życie ludzkie. Jak może je zmieniać a co za tym idzie ulepszać.
  • Układ zasilania silników z zapłonem samoczynnym Silnik wysokoprężny, choć z wyglądu podobny do iskrowego, różni się od niego w sposób zdecydowany, zwłaszcza systemem zasilania i spalania paliwa.
  • Regulacja zaworów w silnikach W większości obecnie produkowanych samochodów można zapomnieć o takiej czynności jak regulacja luzów zaworowych
NEWSY
  • Youtube: będzie zabezpieczenie antypirackie Koncern Google zamierza już tej jesieni wyposażyć serwis Youtube.com w zabezpieczenie, które uniemożliwi publikowanie w nim materiałów chronionych prawem autorskim.
  • Polacy odkryli tajemnicę katalizatorów Polskie badania pozwoliły na pełniejsze zrozumienie działania katalizatorów, między innymi tych stosowanych w układach wydechowych samochodów, dzięki czemu możliwe będzie tworzenie bardziej wydajnych
  • Miedzynarodowe Biennale Sztuki w Wenecji Podobnie jak w ubiegłych latach, najstarsze i jedno z najważniejszych międzynarodowych biennale sztuki składa się z dwóch głównych części: wystawy tematycznej i kilkudziesięciu prezentacji
Copyright © 2007-2009seoteka