Wyszukiwarka
Spektakularne Prezentacje Artystyczne 2007
Dodał Administrator,
Spektakularne Prezentacje Artystyczne - cykliczne prezentacje najciekawszych zjawisk we współczesnej kulturze. Celem programu jest przybliżanie tego, co najbardziej istotne i interesujące w sztuce.


SPA to koncerty, filmy, wykłady, debiuty młodych artystów, spotkania z ciekawymi ludźmi i zagadnieniami...

SPA: Spektakularne Prezentacje Artystyczne - cykliczne prezentacje najciekawszych zjawisk we współczesnej kulturze. Celem programu jest przybliżanie tego, co najbardziej istotne i interesujące w świecie sztuki. SPA to koncerty, filmy, wykłady, debiuty młodych artystów, towarzyszące naszym głównym wystawom. To spotkania z ciekawymi ludźmi i zagadnieniami.
SPA: Warsztaty Filozoficzne dla Licealistów
Dwa ostatnie interdyscyplinarne spotkania na pograniczach filozofii. Zajęcia o relacjach pomiędzy filozofią a sztuką i jak najszerzej rozumianą kulturą. O problemach współczesnego miasta, urbanistyki, roli sztuki, relacjach pomiędzy etyką a estetyką, o filozofii różnic kulturowych oraz kształtowaniu tożsamości.
SPA: Parakino - prezentacja światowej sztuki wideo, kontrowersyjnych dokumentów oraz indywidualnych projektów artystycznych operujących ruchomym obrazem. Ponadto repliki festiwali mediów elektronicznych, filmów krótkometrażowych, eksperymentalnych, reklamowych i studenckich. Spotkania z autorami, krytykami, otwarte dyskusje. Pokazy odbywają się raz w miesiącu
SPA: Muzyka Współczesna dla Gospodyń Domowych
Comiesięczny cykl spotkań z muzyką eksperymentalną. Wykłady i koncerty. Prezentacja i interpretacja interesujących i nowatorskich trendów muzyki współczesnej.

Więcej na o.pl 
WARTO PRZECZYTAĆ
  • Minerały Minerał - najmniejszy naturalny składnik skał budujących skorupę ziemską, w stanie stałym o określonej budowie chemicznej i fizycznej (krystalograficznej) powstały bez udziału człowieka.
  • Wyświetlacze ciekłokrystaliczne We wskaźnikach wykorzystuje się struktury numeryczne, w których molekuły są ułożone równolegle i mogą poruszać się w kierunku swoich osi głównych oraz obracać wokół nich.
  • Spółka Cywilna jest to umowa , na mocy której wspólnicy poprzez działanie w sposób określony, a w szczególności poprzez wniesienie wkładów zobowiązuje się do
  • Strategia rozwoju kraju SRK zakłada znaczące podwyższenie konkurencyjności zarówno przedsiębiorstw, jak i regionów, niezbędne dla osiągnięcia wysokiego, trwałego wzrostu gospodarczego kraju i wzrostu zatrudnienia
NEWSY
  • Światowa Wystawa Filatelistyczna w Pradze W dniach 12-14/09/2008 w Pradze odbędzie się pod patronatem FIP Światowa Wystawa Filatelistyczna obejmująca następujące klasy konkursowe:
  • Internetowy serwis aferalny Nowy serwis internetowy pozwoli ujawniać tajne dokumenty bez narażania się na odpowiedzialność karną - informuje serwis "EurekAlert."
  • Ferguson może odetchnąć Ostatnie dwa ligowe mecze między Chelsea a Manchesterem United kończyły się remisami. Do rozstrzygnięcia finału Pucharu Anglii potrzebowano dogrywki, a wczoraj Tarczę Wspólnoty MU wygrał
Copyright © 2007-2009seoteka