Wyszukiwarka
Spektakularne Prezentacje Artystyczne 2007
Dodał Administrator,
Spektakularne Prezentacje Artystyczne - cykliczne prezentacje najciekawszych zjawisk we współczesnej kulturze. Celem programu jest przybliżanie tego, co najbardziej istotne i interesujące w sztuce.


SPA to koncerty, filmy, wykłady, debiuty młodych artystów, spotkania z ciekawymi ludźmi i zagadnieniami...

SPA: Spektakularne Prezentacje Artystyczne - cykliczne prezentacje najciekawszych zjawisk we współczesnej kulturze. Celem programu jest przybliżanie tego, co najbardziej istotne i interesujące w świecie sztuki. SPA to koncerty, filmy, wykłady, debiuty młodych artystów, towarzyszące naszym głównym wystawom. To spotkania z ciekawymi ludźmi i zagadnieniami.
SPA: Warsztaty Filozoficzne dla Licealistów
Dwa ostatnie interdyscyplinarne spotkania na pograniczach filozofii. Zajęcia o relacjach pomiędzy filozofią a sztuką i jak najszerzej rozumianą kulturą. O problemach współczesnego miasta, urbanistyki, roli sztuki, relacjach pomiędzy etyką a estetyką, o filozofii różnic kulturowych oraz kształtowaniu tożsamości.
SPA: Parakino - prezentacja światowej sztuki wideo, kontrowersyjnych dokumentów oraz indywidualnych projektów artystycznych operujących ruchomym obrazem. Ponadto repliki festiwali mediów elektronicznych, filmów krótkometrażowych, eksperymentalnych, reklamowych i studenckich. Spotkania z autorami, krytykami, otwarte dyskusje. Pokazy odbywają się raz w miesiącu
SPA: Muzyka Współczesna dla Gospodyń Domowych
Comiesięczny cykl spotkań z muzyką eksperymentalną. Wykłady i koncerty. Prezentacja i interpretacja interesujących i nowatorskich trendów muzyki współczesnej.

Więcej na o.pl 
WARTO PRZECZYTAĆ
  • Wybór technologii budowania Polskie budownictwo, zmienia sie na przestrzeni lat pod względem technik, wzorców architektonicznych, jednak jedno pozostaje niezmienne- większość z nas mieszka w domach z betonu.
  • Amerykańska propaganda filmowa W latach 1942-1946 wykształciły się trzy centra filmowej produkcji propagandowej w zjednoczonych siłach zbrojnych USA
  • Grupowanie i zliczanie materiału statystycznego W wyniku opracowania surowego materiału statystycznego zostaje on przekształcony w materiał zbiorczy, charakteryzujący całą badaną zbiorowość bądź próbę.
  • Konserwanty w preparatach kosmetycznych Środki konserwujące obok barwników i związków zapachowych są jednymi z najbardziej kontrowersyjnych surowców kosmetycznych, gdyż są powodem najczęstszych alergii u użytkowników
NEWSY
Copyright © 2007-2009seoteka