Wyszukiwarka
Konferencja Mała firma potrzebuje tego samego co duża, ale szybciej, lepiej, taniej
Dodał Administrator,
Przybywa nowych firm na polskim rynku - w pierwszym półroczu 2007 powstało ich blisko 150 tys. Uwzględniając dynamikę pierwszego półrocza 2006 i 2007, realnie odnotowano wzrost o przeszło 10 tys.


W dniach 6-16 Listopada odbędzie się cykl bezpłatnych konferencji pod tytułem „Mała firma potrzebuje tego samego co duża, ale szybciej, lepiej, taniej”.
Dla nowych Klientów będących uczestnikami konferencji przewidziano liczne bonusy.
Co charakteryzuje naszą firmę i nasze rozwiązania? Po pierwsze ponad 50.000 zadowolonych Klientów i sieć ponad 900 Partnerów Comarch w całej Polsce, co daje gwarancję stabilności, jakości i wydajności produkowanego oprogramowania. Zgodność z przepisami systemu CDN OPT!MA poświadcza rekomendacja Stowarzyszenia Księgowych w Polsce, które również uczą w oparciu o CDN OPT!MA zagadnień rachunkowości informatycznej. Od przeszło 16 lat zajmujemy się tworzeniem rozwiązań wspierających zarządzanie firmą. Dzięki zdobytemu przez ten czas doświadczeniu jesteśmy obecnie jedynym polskim producentem eksportującym własne systemy na rynki międzynarodowe (USA, Niemcy czy Ukraina).
To co wyróżnia system CDN OPT!MA i doskonale odzwierciedla nasze postrzeganie potrzeb małej firmy to pełna integracja i kompletność tego rozwiązania informatycznego. System ten wspiera pracę nie tylko działu księgowości, działu płacowego czy też handlowego. Wsparcie różnych modeli sprzedaży w tym sprzedaży przez Internet - CDN e-Sklep, proces pozyskania Klienta (moduł CRM, przyjmowanie zamówień, pisanie ofert), działalność firm prowadzących usługi serwisowe i naprawy gwarancyjne - Serwis, przeszło 200 standardowych analiz i przyjazne narzędzia raportujące. Innowacja - Wykorzystuje maksymalnie możliwości Internetu: obsługa e-deklaracji, daje małej firmie możliwość współpracy z systemami homebankingowymi (eksport i import przelewów bankowych), zaczytywanie wskaźników, elektroniczna wymiana dokumentów z kontrahentem czy tez z biurem rachunkowym. Wszelkim procesom towarzyszy zarządzanie obiegiem dokumentów, co znacznie wspiera organizację pracy każdej firmy. Dodatkowo system współpracuje z szeregiem urządzeń peryferyjnych – czytniki kodów kreskowych, kolektory danych, drukarki i kasy fiskalne, panele dotykowe itd. Systemy CDN działają także w modelu usługowym (CDN Online).
Serdecznie Państwa zapraszamy na naszą konferencję, gdzie udowodnimy wszechstronność naszego systemu CDN OPT!MA, a także trafność hasła towarzyszącego konferencji

Więcej na www.systemerpdlamalychfirm.comarch.plWARTO PRZECZYTAĆ
  • Preparaty ziołowe w kosmetyce. W dzisiejszych czasach człowiek coraz częściej korzysta z dobrodziejstw natury, którymi są zioła. Ziołami leczy się m.in. bóle głowy, przeziębienia, a w wielu przypadkach pomagają chorym na raka.
  • Promieniowanie laserowe w kosmetyce Wygląd naszej skóry w bardzo dużym stopniu zależy od higienicznego trybu życia, odpowiedniego doboru kosmetyków, a także od regularnych wizyt u kosmetyczki
  • Rozwój bankowości w Polsce Pierwszymi w Polsce bankami w ścisłym tego słowa zna¬czeniu były organizowane przez kościół banki pobożne - monter pietatis. Instytucje tego typu powstały we Włoszech w XV wieku.
  • Hipokinezja a układ krążenia Coraz większy postęp cywilizacyjny, rozwój nauki, techniki obok niewątpliwych korzyści niesie ze sobą również wiele niebezpiecznych skutków, które nazwać by można ubocznymi
NEWSY
  • Eurostars - unijny program dla firm Program jest nastawiony na szybkie rezultaty oraz efekty rynkowe. Czas realizacji projektu badawczego nie może być dłuższy niż trzy lata, zaś wdrożenie produktu powinno nastąpić w trakcie
  • Latające elektrownie Większość znanych dotychczas nowoczesnych sposobów pozyskiwania energii na dużą skalę związanych jest z ziemią. Dlaczego nikt nie wpadł na pomysł, żeby szukać jej na dużych wysokościach?
  • Kwasy tłuszczowe a choroby oczu Zwiększenie ilości nienasyconych kwasów tłuszczowych omega-3 w diecie może pomóc w zapobieganiu chorobom oczu - donoszą naukowcy z USA na łamach pisma Nature Medicine.
Copyright © 2007-2009seoteka