Wyszukiwarka
Konferencja Narzędzia Informatyczne Wspomagające Zarządzanie Nieruchomościami
Dodał Administrator,
SC Consulting we współpracy z IFMA Polska ma przyjemność zaprosić Państwa do udziału w II edycji konferencji: „Narzędzia Informatyczne Wspomagające Zarządzanie Nieruchomościami”,


która odbędzie się 18 stycznia 2007 w Centrum biurowo-konferencyjnym FOCUS w Warszawie.

Miło nam poinformować Państwa, iż Członkowie Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości mają 10% zniżki na udział w konferencji. Specjalnie dla Państwa pierwsza cena obowiązuje aż do 10 stycznia 2007!!!
Podczas konferencji zarówno dostawcy, producenci jak i użytkownicy oprogramowania podzielą się ze słuchaczami swoimi doświadczeniami na temat dostępnych rozwiązań i korzyści z używania konkretnych typów oprogramowania.
Patronat Honorowy i Merytoryczny nad konferencją objęło Stowarzyszenie IFMA Polska – International Facility Management Association. Organizatorem konferencji jest: SCC – Seminars Conferences Consulting.
Do uczestnictwa w konferencji zapraszamy:
- właścicieli nieruchomości;
- deweloperów;
- dyrektorów administracyjnych, facility managerów, zarządców i konsultantów ds. nieruchomości;
- przedstawicieli spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych;
- osoby reprezentujące nieruchomości mieszkaniowe, pojedyncze biurowce i portfele nieruchomości biurowych, centra handlowe, centra magazynowe, szpitale;
- wszystkich tych, którzy interesują się polskim rynkiem nieruchomości.
Omówione będą następujące zagadnienia:
- Przesłanki do komputerowego zarządzania infrastrukturą (Facility Management).
- Szanse i zagrożenia związane z wdrażaniem systemów komputerowych typu CAFM (Computer Aided Facility Management).
- Czynniki wpływające na sukces wdrożenia CAFM.
- Do czego służy i czym powinno charakteryzować się oprogramowanie wspierające FM i zarządzanie nieruchomościami.
- Różnice w systemach i narzędziach (systemy bazodanowe, aplikacje Property Management, Facility Management, Asset Management) – przegląd rynku.
- Elastyczność systemów CAFM – odzwierciedlenie potrzeb użytkowników w środowisku aplikacyjnym.
- Optymalizacja kosztów zarządzania nieruchomością z wykorzystaniem systemów CAFM.
- Case study z udziałem firmy wdrożeniowej i klienta - firmy zarządzającej nieruchomościami.
- Typowe problemy w realizacji projektów wdrożeniowych – czyli dlaczego tak często kończą się one niepowodzeniem.

Więcej na www.pfrn.pl


WARTO PRZECZYTAĆ
  • Zabezpieczenia i osłony maszyn Urządzenia zabezpieczające przed przypadkowym włączeniem mechanizmów mają najczęściej prostą konstrukcję, uzależnioną od rodzaju maszyny oraz budowy i przeznaczenia mechanizmów włączających.
  • Nerwice Objawy dzieli się na psychiczne, cielesne i zachowania, prowadza one do narastających trudności w stosunkach z ludźmi i pełnieniu określonych ról społecznych. (luniaa)
  • Paintball Paintball nie bez powodu staje się coraz popularniejszą grą zespołową w Polsce zyskując z każdym dniem nowych zwolenników, zapewnia bowiem swym graczom wyjątkowe wrażenia i niezapomnianą przygodę
  • Nowe media w szkole Miesięcznik "Dyrektor Szkoły" już po raz drugi organizuje w ramach Akademii Zarządzania Dyrektora Szkoły zjazd „Nowoczesne technologie w oświacie”.
NEWSY
  • Bydgoski Festiwal Muzyczny Bydgoski Festiwal Muzyczny, organizowany w 125. rocznicę urodzin i 70-lecie śmierci Artysty, W tym roku Festiwal odbędzie się pod hasłem: Karol Szymanowski i mistrzowie muzyki XX wieku.
  • II Śląskie Targi Mieszkaniowe 13-14 października 2007 r., Hala Kapelusz.
  • Szybki dostawca - Ford Transit Van SWB 130 KM Laureat tegorocznej nagrody Van of the Year, choć nie zaskakuje szczególnie nowatorskimi rozwiązaniami w stosunku do swojego poprzednika (zaprezentowanego jedynie 5 lat temu
Copyright © 2007-2009seoteka