Wyszukiwarka
Music Media - Targi Sprzętu Muzycznego i Sprzętu Oświetleniowego
Dodał Administrator,
Music Media to najważniejsza impreza branży muzycznej w Polsce. Tylko tutaj w jednym miejscu w miłej atmosferze spotykają się producenci, dealerzy, artyści, media oraz zainteresowani.


Z przyjemnością zapraszamy na Music Media 3. Targi Muzyczne i Sprzętu Oświetleniowego, które odbędą się w dniach 20-22 września 2007 roku na terenach wystawienniczych firmy Targi w Krakowie.
Music Media to najważniejsza impreza branży muzycznej w Polsce. Tylko tutaj w jednym miejscu w miłej atmosferze spotykają się producenci, dealerzy, artyści, media oraz zainteresowani. Partycypowanie w targach Music Media stanowi niepowtarzalną okazję do nawiązania cennych kontaktów i wymiany doświadczeń.
 Druga edycja zgromadziła najważniejsze firmy ze świata muzycznego. Były z nami zarówno te największe, najbardziej znane firmy rynku muzycznego, jak i te małe. Łącznie, w hali o powierzchni wystawowej 5,5 tys. m2, można było zapoznać się z ofertą 63 firm, reprezentujących ponad 250 marek.
W porównaniu do pierwszej edycji liczba wystawców wzrosła o 125%, liczba prezentowanych marek o 250%, a zajęta powierzchnia o 290%. Asortyment reprezentowany na targach podziwiała ponad trzy tysięczna publiczność, związana zawodowo z branżą jak również szerokie grono ludzi zajmujących się odtwarzaniem i nagrywaniem muzyki w czasie wolnym.
 Organizując targi po raz trzeci, będziemy konsekwentnie kreować jedyne w swoim rodzaju święto muzyki w Polsce, które z Państwa pomocą na stałe wpisze się w kalendarz wydarzeń muzycznych.
Dołącz do najaktywniejszych w branży!
Bądź z nami 20-22 września 2007 r. w Krakowie! Zarejestruj się już dziś!
WARTO PRZECZYTAĆ
  • Motoryczność człowieka Rozwój motoryczny człowieka uzależniony jest od pewnych, zmieniających się z wiekiem cech, jak wytrzymałość, czy elastyczność tkanki kostnej
  • Sieci Peer to Peer Istnieje dużo definicji, czym naprawdę jest sieć P2P. Jednak do tej chwili nie udało się ustalić stałego jej pojęcia. Różne firmy kreują swoje definicje tego określenia.
  • GSM - struktura sieci Zobaczmy zatem z czego się składa sieć GSM i jakie trudności musi pokonać często operator podczas jej budowy.
  • Aparat cyfrowy Artykuł opisujący aparat cyfrowy jako urządeni powszechnego uzytku. Jaki ywbrać aparat cyfrowy, czy zaawansowaną lustrzankę, czy też kompaktowy aparat cyfrowy. Po co kupujemy aparat cyfrowy?
NEWSY
  • Satelitarna fuzja we Francji Francuski koncern zbrojeniowy Thales przejmuje biznes satelitarny od koncernu telekomunikacyjnego Alcatel.
  • TP ukarana za dane abonenta Prezes UKE nałożył 20 000 zł kary na Telekomunikację Polską S.A. za naruszenie tajemnicy telekomunikacyjnej. W dniu 13 sierpnia 2007 r. Prezes Urzędu Komunikacji Elektronicznej nałożył na
  • Światowa Wystawa Filatelistyczna w Pradze W dniach 12-14/09/2008 w Pradze odbędzie się pod patronatem FIP Światowa Wystawa Filatelistyczna obejmująca następujące klasy konkursowe:
Copyright © 2007-2009seoteka