Wyszukiwarka
Music Media - Targi Sprzętu Muzycznego i Sprzętu Oświetleniowego
Dodał Administrator,
Music Media to najważniejsza impreza branży muzycznej w Polsce. Tylko tutaj w jednym miejscu w miłej atmosferze spotykają się producenci, dealerzy, artyści, media oraz zainteresowani.


Z przyjemnością zapraszamy na Music Media 3. Targi Muzyczne i Sprzętu Oświetleniowego, które odbędą się w dniach 20-22 września 2007 roku na terenach wystawienniczych firmy Targi w Krakowie.
Music Media to najważniejsza impreza branży muzycznej w Polsce. Tylko tutaj w jednym miejscu w miłej atmosferze spotykają się producenci, dealerzy, artyści, media oraz zainteresowani. Partycypowanie w targach Music Media stanowi niepowtarzalną okazję do nawiązania cennych kontaktów i wymiany doświadczeń.
 Druga edycja zgromadziła najważniejsze firmy ze świata muzycznego. Były z nami zarówno te największe, najbardziej znane firmy rynku muzycznego, jak i te małe. Łącznie, w hali o powierzchni wystawowej 5,5 tys. m2, można było zapoznać się z ofertą 63 firm, reprezentujących ponad 250 marek.
W porównaniu do pierwszej edycji liczba wystawców wzrosła o 125%, liczba prezentowanych marek o 250%, a zajęta powierzchnia o 290%. Asortyment reprezentowany na targach podziwiała ponad trzy tysięczna publiczność, związana zawodowo z branżą jak również szerokie grono ludzi zajmujących się odtwarzaniem i nagrywaniem muzyki w czasie wolnym.
 Organizując targi po raz trzeci, będziemy konsekwentnie kreować jedyne w swoim rodzaju święto muzyki w Polsce, które z Państwa pomocą na stałe wpisze się w kalendarz wydarzeń muzycznych.
Dołącz do najaktywniejszych w branży!
Bądź z nami 20-22 września 2007 r. w Krakowie! Zarejestruj się już dziś!
WARTO PRZECZYTAĆ
  • Banki Internetowe Rozwój bankowości elektronicznej, podobnie jak Internetu nastąpił w Stanach Zjednoczonych w 1995 roku i jest obecnie w tym kraju jedną z najbardziej rozwiniętych gałęzi usług finansowych
  • Obciążenia konstrukcji budowlanych Obciążenia działające na konstrukcje budowlane można podzielić w różny sposób, przyjmując różne kryteria
  • Wirusy i robaki internetowe Wirus komputerowy (ang.Virus) jest to program posiadający zdolność samodzielnego powielania się i przenoszenia się na inne komputery.
  • Tolkien Tolkien łączy pojęcie baśni z pojęciem chrześcijaństwa, elementy pogańskie i wiarę w Boga. W nich pojawia się obietnica zwycięstwa dobra.
NEWSY
  • Internet zyskuje Internet zyskuje na znaczeniu wśród polskich klientów, zastępując coraz częściej telewizję kablową i telefonię stacjonarną. Jak pokazują badania Gemiusa, Eurostatu i SMG/KRC, w latach 2002-2005
  • Polsat w HDTV 25 maja przyszłego roku w ofercie Cyfrowego Polsatu pojawi się pierwszy kanał telewizyjny nadawany w rozdzielczości HD - będzie to Polsat Sport HD. Przedstawiciele Cyfrowego Polsatu informują,
  • Bezpłatne szkolenia komputerowe dla seniorów Szybki rozwój nauki i techniki powoduje, że osoby starsze niejednokrotnie czują się bezradne wobec nowych narzędzi komunikacji, dlatego w Pedagogicznej Bibliotece Wojewódzkiej im. J. Lompy w
Copyright © 2007-2009seoteka