Wyszukiwarka
Zaproszenie na Krótkofalarskie Warsztaty APRS – Tama 2006
Dodał Administrator,
Krótkofalarskie Warsztaty APRS - TAMA 2006" odbędą się w okolicy Bornego Sulinowa, w sobotę 3 czerwca 2006.


Celem spotkania jest wzajemna wymiana doświadczeń w krótkofalarskiej pracy APRS, prezentacje sprzętowe i programowe, poszukiwanie perspektyw rozwojowych dla sieci APRS w Polsce, a także wspólna dobra zabawa.
Oficjalna część spotkania odbywa się w sobotę 3 czerwca, jednak można przybyć już w piątek i pozostać do niedzieli. W programie prelekcje, dyskusje, prezentacje sprzętowe, ćwiczenia terenowe. Na czas spotkania zostaną uruchomione stacje przekaźnikowe APRS, stacje pogodowe, a grupa Copernicus Project wypuści balon ze stacją telemetryczną SR0FLY. Podgląd na ruch APRS będzie dostępny na dużym ekranie wewnątrz bunkra.
Na czas spotkania zostanie również otwarte biuro Polskiej Grupy APRS, obsługiwane przez Roberta SP6VWX. Porad formalno-prawnych będzie udzielał Koordynator Sieci APRS, Dariusz SP2BZW.
Ciepły posiłek, kiełbaski na ognisko i napoje zapewniają organizatorzy, a kochane YL-ki prosimy o wypieki do kawy.

Więcej na radioam.net


WARTO PRZECZYTAĆ
  • Światłowody Nazwa światłowody wzięła się od tego iż informacje w kablach światłowodowych biegną z prędkością zbliżoną do prędkości światła, czyli niemalże 300 000 km/s
  • GPS segment użytkownika Tak to już w technice jest, że o wartości najwspanialszego systemu decydują nie testy laboratoryjne, lecz opinia użytkowników.
  • Pestycydy Głównym zagrożeniem dla życia i zdrowia człowieka oraz fauny i flory są związki organiczne pochodzenia antropogennego.
  • Protokół TCP IP INTERNET - informatyczna globalna sieć komputerowa oparta na tzw. protokole komunikacyjnym TCP/ IP największa sieć komputerowa na świecie, składa się z wielu tysięcy mniejszych sieci;
NEWSY
Copyright © 2007-2009seoteka