Wyszukiwarka
Zaproszenie na Krótkofalarskie Warsztaty APRS – Tama 2006
Dodał Administrator,
Krótkofalarskie Warsztaty APRS - TAMA 2006" odbędą się w okolicy Bornego Sulinowa, w sobotę 3 czerwca 2006.


Celem spotkania jest wzajemna wymiana doświadczeń w krótkofalarskiej pracy APRS, prezentacje sprzętowe i programowe, poszukiwanie perspektyw rozwojowych dla sieci APRS w Polsce, a także wspólna dobra zabawa.
Oficjalna część spotkania odbywa się w sobotę 3 czerwca, jednak można przybyć już w piątek i pozostać do niedzieli. W programie prelekcje, dyskusje, prezentacje sprzętowe, ćwiczenia terenowe. Na czas spotkania zostaną uruchomione stacje przekaźnikowe APRS, stacje pogodowe, a grupa Copernicus Project wypuści balon ze stacją telemetryczną SR0FLY. Podgląd na ruch APRS będzie dostępny na dużym ekranie wewnątrz bunkra.
Na czas spotkania zostanie również otwarte biuro Polskiej Grupy APRS, obsługiwane przez Roberta SP6VWX. Porad formalno-prawnych będzie udzielał Koordynator Sieci APRS, Dariusz SP2BZW.
Ciepły posiłek, kiełbaski na ognisko i napoje zapewniają organizatorzy, a kochane YL-ki prosimy o wypieki do kawy.

Więcej na radioam.net


WARTO PRZECZYTAĆ
  • Przydomowa oczyszczalnia ścieków Oczyszczalnie przydomowe wymagają dużej działki, pozwalającej na prawidłowe ułożenie drenażu oraz odpowiednich warunków gruntowo-wodnych.
  • Inhalacja Inhalacje - wziewania - aerosoloterapia - metoda lecznicza polegająca na wprowadzeniu leku do układu oddechowego (tzw. aerozolu leczniczego) o różnym stopniu rozproszenia , aparat Schnitzlera , .
  • Giełda i jej podział Giełdy występujące w obrocie ekonomicznym można w oparciu o różnorodne kryteria klasyfikować w różne grupy. Najczęściej stosowanym kryterium jest przedmiot obrotu giełdy.
  • Franciszkański Ruch Ekologiczny Franciszkański Ruch Ekologiczny powstał jako organizacja nieformalna w 1986 roku po katastrofie w Czarnobylu.
NEWSY
Copyright © 2007-2009seoteka