Wyszukiwarka
Zaproszenie na Krótkofalarskie Warsztaty APRS – Tama 2006
Dodał Administrator,
Krótkofalarskie Warsztaty APRS - TAMA 2006" odbędą się w okolicy Bornego Sulinowa, w sobotę 3 czerwca 2006.


Celem spotkania jest wzajemna wymiana doświadczeń w krótkofalarskiej pracy APRS, prezentacje sprzętowe i programowe, poszukiwanie perspektyw rozwojowych dla sieci APRS w Polsce, a także wspólna dobra zabawa.
Oficjalna część spotkania odbywa się w sobotę 3 czerwca, jednak można przybyć już w piątek i pozostać do niedzieli. W programie prelekcje, dyskusje, prezentacje sprzętowe, ćwiczenia terenowe. Na czas spotkania zostaną uruchomione stacje przekaźnikowe APRS, stacje pogodowe, a grupa Copernicus Project wypuści balon ze stacją telemetryczną SR0FLY. Podgląd na ruch APRS będzie dostępny na dużym ekranie wewnątrz bunkra.
Na czas spotkania zostanie również otwarte biuro Polskiej Grupy APRS, obsługiwane przez Roberta SP6VWX. Porad formalno-prawnych będzie udzielał Koordynator Sieci APRS, Dariusz SP2BZW.
Ciepły posiłek, kiełbaski na ognisko i napoje zapewniają organizatorzy, a kochane YL-ki prosimy o wypieki do kawy.

Więcej na radioam.net


WARTO PRZECZYTAĆ
  • Miażdżyca Czynniki ryzyka zachorowania na miażdżycę dzieli się na dwie grupy. Do pierwszej należą tzw. czynniki wewnątrzpochodne do których należą zaburzenia przemiany tłuszczowej... (luniaa)
  • Wsparcie zagraniczne dla Polski wschodniej Szczególnie korzystnie Polska Wschodnia została potraktowana w programie PHARE SSG, którego środki były początkowo kierowane tylko do wybranych województw
  • Higiena układu oddechowego Oddychanie jest jednym z najważniejszych przejawów życia. Aby było sprawne, w złożonych organizmach wykształcił się wielonarządowy system dostawy tlenu i odbioru dwutlenku węgla
  • Wentylacja grawitacyjna Wentylacja grawitacyjna jest to wentylacja powodująca podciśnienie w pomieszczeniu, w którym ruch powietrza jest wywołany przez energię potencjalną mas powietrza i przez energię kinetyczną wiatru.
NEWSY
  • I Kielecki Festiwal Modelarski Pierwszy kielecki Festiwal modelarski o Puchar dyrektora Wojewódzkiego Domu Kultury 16-17 CZERWIEC 2007
  • Fiat 500 Na 4 lipca zaplanowano uroczystą, światową premierę najnowszego „dziecka” koncernu Fiat – modelu 500.
  • ANCIENT AUDIO - zestaw głośnikowy Wing Nowy produkt Ancient Audio - najbardziej ambitny w dotychczasowej działalności tego producenta. Są to kolumny Wing. Pierwszy zestaw powstał na indywidualne zamówienie amerykańskiego odbiorcy.
Copyright © 2007-2009seoteka