Wyszukiwarka
Spektakularne Prezentacje Artystyczne 2007
Dodał Administrator,
Spektakularne Prezentacje Artystyczne - cykliczne prezentacje najciekawszych zjawisk we współczesnej kulturze. Celem programu jest przybliżanie tego, co najbardziej istotne i interesujące w sztuce.


SPA to koncerty, filmy, wykłady, debiuty młodych artystów, spotkania z ciekawymi ludźmi i zagadnieniami...

SPA: Spektakularne Prezentacje Artystyczne - cykliczne prezentacje najciekawszych zjawisk we współczesnej kulturze. Celem programu jest przybliżanie tego, co najbardziej istotne i interesujące w świecie sztuki. SPA to koncerty, filmy, wykłady, debiuty młodych artystów, towarzyszące naszym głównym wystawom. To spotkania z ciekawymi ludźmi i zagadnieniami.
SPA: Warsztaty Filozoficzne dla Licealistów
Dwa ostatnie interdyscyplinarne spotkania na pograniczach filozofii. Zajęcia o relacjach pomiędzy filozofią a sztuką i jak najszerzej rozumianą kulturą. O problemach współczesnego miasta, urbanistyki, roli sztuki, relacjach pomiędzy etyką a estetyką, o filozofii różnic kulturowych oraz kształtowaniu tożsamości.
SPA: Parakino - prezentacja światowej sztuki wideo, kontrowersyjnych dokumentów oraz indywidualnych projektów artystycznych operujących ruchomym obrazem. Ponadto repliki festiwali mediów elektronicznych, filmów krótkometrażowych, eksperymentalnych, reklamowych i studenckich. Spotkania z autorami, krytykami, otwarte dyskusje. Pokazy odbywają się raz w miesiącu
SPA: Muzyka Współczesna dla Gospodyń Domowych
Comiesięczny cykl spotkań z muzyką eksperymentalną. Wykłady i koncerty. Prezentacja i interpretacja interesujących i nowatorskich trendów muzyki współczesnej.

Więcej na o.pl 
WARTO PRZECZYTAĆ
  • Chorobliwy Egipt Egipt oprócz pirami słynie również z zatruć pokarmowych i biegunki zwanej zemstą faraona
  • Handel międzynarodowy Handel międzynarodowy, mimo postępującej globalizacji, jest nadal jednym z głównych powiązań gospodarek poszczególnych państw z gospodarką światową.
  • GPS - segment kontroli Stacje monitorujące kontrolują pozycję, prędkość i stan techniczny satelitów. Każda ze stacji może jednocześnie śledzić do 11 satelitów. Dane o odchyleniach trajektorii są wysyłane do MCS
  • Sztuczne satelity Tak często pomija się je w ważnych rozważaniach na temat księżyców, gwiazd czy galaktyki
NEWSY
  • Nocne zwiedzanie muzeów za złotówkę W tym roku już po raz czwarty - w piątkowy wieczór i noc - aż 25 krakowskich muzeów otworzy szeroko drzwi. Kluczem do tych miejsc będzie malutka moneta warta symboliczną złotówkę.
  • Internetowy serwis aferalny Nowy serwis internetowy pozwoli ujawniać tajne dokumenty bez narażania się na odpowiedzialność karną - informuje serwis "EurekAlert."
  • Kierunek Europa Światowa turystyka ma się dobrze. W porównaniu z egzotycznymi zakątkami, Europa pozostaje wartością trwałą i ulubionym kierunkiem wyjazdów wakacyjnych Europejczyków.
Copyright © 2007-2009seoteka