Wyszukiwarka
Music Media - Targi Sprzętu Muzycznego i Sprzętu Oświetleniowego
Dodał Administrator,
Music Media to najważniejsza impreza branży muzycznej w Polsce. Tylko tutaj w jednym miejscu w miłej atmosferze spotykają się producenci, dealerzy, artyści, media oraz zainteresowani.


Z przyjemnością zapraszamy na Music Media 3. Targi Muzyczne i Sprzętu Oświetleniowego, które odbędą się w dniach 20-22 września 2007 roku na terenach wystawienniczych firmy Targi w Krakowie.
Music Media to najważniejsza impreza branży muzycznej w Polsce. Tylko tutaj w jednym miejscu w miłej atmosferze spotykają się producenci, dealerzy, artyści, media oraz zainteresowani. Partycypowanie w targach Music Media stanowi niepowtarzalną okazję do nawiązania cennych kontaktów i wymiany doświadczeń.
 Druga edycja zgromadziła najważniejsze firmy ze świata muzycznego. Były z nami zarówno te największe, najbardziej znane firmy rynku muzycznego, jak i te małe. Łącznie, w hali o powierzchni wystawowej 5,5 tys. m2, można było zapoznać się z ofertą 63 firm, reprezentujących ponad 250 marek.
W porównaniu do pierwszej edycji liczba wystawców wzrosła o 125%, liczba prezentowanych marek o 250%, a zajęta powierzchnia o 290%. Asortyment reprezentowany na targach podziwiała ponad trzy tysięczna publiczność, związana zawodowo z branżą jak również szerokie grono ludzi zajmujących się odtwarzaniem i nagrywaniem muzyki w czasie wolnym.
 Organizując targi po raz trzeci, będziemy konsekwentnie kreować jedyne w swoim rodzaju święto muzyki w Polsce, które z Państwa pomocą na stałe wpisze się w kalendarz wydarzeń muzycznych.
Dołącz do najaktywniejszych w branży!
Bądź z nami 20-22 września 2007 r. w Krakowie! Zarejestruj się już dziś!
WARTO PRZECZYTAĆ
  • Motoryczność człowieka Rozwój motoryczny człowieka uzależniony jest od pewnych, zmieniających się z wiekiem cech, jak wytrzymałość, czy elastyczność tkanki kostnej
  • Czek i transfer pieniądza Gdy złoto było wykorzystywane w charakterze środka cyrkulacji, tworzenie pieniądza przypominało wyrób biżuterii.
  • Sposoby przekazywania informacji w Internecie Tempo zmian technologicznych we współczesnym świecie jest oszałamiające. Multimedialne technologie docierają do biur, szkół oraz również do domów.
  • Boczne skrzywienie kręgosłupa Podstawowym elementem skrzywienia kręgosłupa jest łukowate wygięcie w jednym odcinku, które nazywamy skrzywieniem pierwotnym.
NEWSY
  • Warto urlopować z polisą i kredytem w portfelu Jeśli w Polsce korzystamy z powszechnego ubezpieczenia zdrowotnego, to mamy prawo do bezpłatnej opieki medycznej we wszystkich krajach Unii Europejskiej i w Szwajcarii.
  • Pieniądze chińskie w NBP Prawie 500 sztuk monet i banknotów chińskich, magiczny chiński miecz z monet, tzw. płacidła (czyli przedmioty, których używali Chińczycy zamiast pieniędzy), a także przedmioty
  • Włatcy Móch atakują rynek Trwa realizacja kolejnych odcinków Włatców Móch. Trzecią odsłonę niegrzecznej kreskówki TV4 będzie można oglądać od września. Tylko na Wirtualnemedia.pl zwiastun nowej serii animowanej produkcji.
Copyright © 2007-2009seoteka