Wyszukiwarka
Usługi dla wojska w TTcomm S.A
Dodał Administrator,
TTcomm S.A., jako największy dostawca usług satelitarnych w Polsce i Europie, posiada w swojej ofercie bogaty zestaw usług i dostaw urządzeń dla wojska


Od 2003 roku jest głównym dostawcą usług dla Ministerstwa Obrony Narodowej RP.
We współpracy z MON firma TTcomm S.A. wyróżnia się niezawodnością, solidnością, kompleksowością usług oraz elastycznością i optymalizacją rozwiązań technicznych. Należy także podkreślić bezpieczeństwo, jakie zapewnia transmisja w zamkniętej sieci satelitarnej.
Technologia satelitarna proponowana przez TTcomm pozwala na zestawienie telekomunikacyjnego połączenia satelitarnego w krótkim czasie z dowolnego miejsca na kuli ziemskiej, nawet takiego, które pozbawione jest jakiejkolwiek infrastruktury technicznej. Łącza satelitarne pozwalają na implementacje takich aplikacji jak:
-    Transmisja danych w sieciach wojskowych np. MILWAN
-    Transmisja głosu
-    Dostęp do Internetu
-    VoIP
-   Wideokonferencje
-   i innych.
Dostawa satelitarnych systemów telekomunikacyjnych wraz z serwisem
TTcomm dostarcza sieci satelitarne realizowane "pod klucz" w różnych zakątkach świata, zgodnie z wymaganiami zamawiającego. Dla sieci tych gwarantowana jest stała obsługa specjalistów w miejscu ich eksploatacji.
Nasze główne projekty to:
-   satelitarny system transmisji danych dla PKW w Iraku, Pakistanie i w Kongo.
-   satelitarny system transmisji danych dla Międzynarodowego Korpusu Północno-Wschodniego w Szczecinie.
Dostawa stacji satelitarnych według specyfikacji zamawiającego.
TTcomm integruje i dostarcza różnorodne systemy satelitarne zaprojektowane i zbudowane według indywidualnej specyfikacji zamawiającego.
Przykładem takiego działania jest dostawa dwóch kompletnych stacji satelitarnych pracujących w paśmie C i Ku dla Agencji Mienia Wojskowego.

Więcej na ttcomm.plWARTO PRZECZYTAĆ
  • Polski sektor bankowy System bankowy w Polsce w obecnym kształcie odpowiada rozwiązaniom występującym w krajach o rozwiniętych systemach finansowych. Jest on efektem przemian, które dokonywały się w latach 90.
  • Wizja Polski do roku 2015 Społeczeństwo polskie oczekuje zmian, które doprowadzą do wzrostu standardu życia. Temu celowi ma służyć polityka rozwojowa państwa.
  • Planowanie w banku Proces planowania w banku jest systematycznym sposobem postę¬powania służącym realizowaniu podstawowych zadań postawionych przez radę nadzorczą j zarząd banku, które ostatecznie służyć
  • Ocena biznes planu jako podstawa udzielania kredytów inwestycyjnych przez bank Firma (kredytobiorca) musi przekonać bank, że przyznanie jej kredytu nie stwarza dla banku ryzyka finansowego, lub, iż to ryzyko jest na minimalnym poziomie.
NEWSY
  • Targi Mieszkanie i Dom Targi "Mieszkanie i Dom" odbędą się w dniach 27 i 28 października 2007 r w Hali IASE, tuż obok Hali Ludowej. Targi są przeznaczone dla wszystkich, którzy chcą kupić dom, działkę lub mieszkanie.
  • Chiny walczą z nałogiem grania on-line Nałogowi gracze komputerowi w Chinach znaleźli się w tym tygodniu na celowniku lokalnych władz, które postawiły sobie za cel wyciągnięcie ich z nałogu.
  • Warsztaty Grupy Roboczej SNM 20 sierpnia rozpoczynają się warsztaty Grupy Roboczej SNM „Matematyka i Komputery” dotyczące wprowadzania nowoczesnych pomocy naukowych.
Copyright © 2007-2009seoteka