Wyszukiwarka
Pięciolecie Agito.pl
Dodał Administrator,
Ostatnie 5 lat to dynamiczny rozwój e-commerce w Polsce. W 2002 roku dostęp do zasobów sieci miało tylko 17,72%2 Polaków. Internet jawił się jako nowe, nieznane i nie do końca bezpieczne medium.


Internetowy elektromarket Agito.pl w dniu 1 sierpnia obchodzi 5 urodziny.
Z jednoosobowej firmy mieszczącej się na twardym dysku komputera rozrósł się do największego sklepu z elektroniką w sieci, który zatrudnia ponad 70 osób. Obecnie,
z obrotami planowanymi na 150 milionów, szykuje się do wejścia na warszawską giełdę.
Przez 5 lat świadczenia usług Agito.pl obsłużyło ponad 150 000 klientów. Dziś sklepową stronę odwiedza średnio 26 tys.1 użytkowników na dobę. „Do czerwca br. obroty Agito przekroczyły
53 mln zł, czyli sumę wygenerowaną w całym 2006 roku. Z obrotem, którego może nam pozazdrościć niejeden sklep internetowy szykujemy się do wejścia na giełdę. Chcemy otworzyć nowy rozdział w historii Agito” – mówi prezes, Tomasz Sypuła.
Ostatnie 5 lat to dynamiczny rozwój e-commerce w Polsce. W 2002 roku dostęp do zasobów sieci miało tylko 17,72%2 Polaków. Internet jawił się jako nowe, nieznane i nie do końca bezpieczne medium.

W tym czasie Tomasz Sypuła stworzył ideę dużego sklepu internetowego będącego alternatywą dla tradycyjnych, stacjonarnych hipermarketów. Obecnie dostęp do internetu ma ponad 37%2 Polaków i handel w sieci kwitnie.
„Stworzyliśmy funkcjonalny system sprzedaży, dzięki któremu jesteśmy w stanie oferować produkty w cenach znacząco niższych niż sklepy tradycyjne. Dodatkowo, oferujemy profesjonalną obsługę i doradztwo, zapewniając krótki termin realizacji zamówień, co wyróżnia nas wśród innych marketów w sieci. W najbliższym czasie planujemy odświeżenie wyglądu strony oraz wprowadzenie nowych funkcjonalności, które dodatkowo ułatwią i uatrakcyjnią zakupy w naszym sklepie” – powiedział  Tomasz Sypuła.

Więcej na inwestycje.pl 
WARTO PRZECZYTAĆ
  • Rodzaje energii alternatywnej Alternatywne źródła energii - inne niż klasyczne źródła energii, jakimi są paliwa naturalne. Należą do nich: energia słoneczna, pływów, biomasy, wiatrowa energia odnawialna
  • Bezpieczeństwo danych w bankowości internetowej Wielu ludzi, którzy nie są przekonani do bankowości internetowej, uważa pieniądz na e-koncie mniej bezpiecznym.
  • Witamina E Witamina E powstaje tylko w roślinach. Zwierzęta jej nie syntetyzują. Jej naturalnym dostawcą są kiełki pszenicy, całe zboża, zielone warzywa liściaste jak sałata, szpinak oraz kapusta (luniaa)
  • GPS - segment kontroli Stacje monitorujące kontrolują pozycję, prędkość i stan techniczny satelitów. Każda ze stacji może jednocześnie śledzić do 11 satelitów. Dane o odchyleniach trajektorii są wysyłane do MCS
NEWSY
  • 80 proc. cyfrowej TV w Wielkiej Brytanii W Wielkiej Brytanii na cyfrową telewizję przełączyło się prawie 870 tys. gosp. domowych przez pierwsze 3 miesiące tego roku, co w sumie daje liczbę 20.4 mln gosp. domowych,
  • BBC komentuje Killzone 2 British Broadcasting Company opisało ostatnio, będącą jeszcze w produkcji, grę Killzone 2. Dziennikarze stacji, jako jedni z pierwszych, mieli okazję pograć w demo tytułu. Wrażenia ?
  • Fiat Bravo Bravo to jedna z bardziej genialnych nazw w historii motoryzacji. Nacechowana pozytywnie już raz przyniosła szczęście Fiatowi w postaci tytułu Car Of The Year.
Copyright © 2007-2009seoteka