Wyszukiwarka
Pięciolecie Agito.pl
Dodał Administrator,
Ostatnie 5 lat to dynamiczny rozwój e-commerce w Polsce. W 2002 roku dostęp do zasobów sieci miało tylko 17,72%2 Polaków. Internet jawił się jako nowe, nieznane i nie do końca bezpieczne medium.


Internetowy elektromarket Agito.pl w dniu 1 sierpnia obchodzi 5 urodziny.
Z jednoosobowej firmy mieszczącej się na twardym dysku komputera rozrósł się do największego sklepu z elektroniką w sieci, który zatrudnia ponad 70 osób. Obecnie,
z obrotami planowanymi na 150 milionów, szykuje się do wejścia na warszawską giełdę.
Przez 5 lat świadczenia usług Agito.pl obsłużyło ponad 150 000 klientów. Dziś sklepową stronę odwiedza średnio 26 tys.1 użytkowników na dobę. „Do czerwca br. obroty Agito przekroczyły
53 mln zł, czyli sumę wygenerowaną w całym 2006 roku. Z obrotem, którego może nam pozazdrościć niejeden sklep internetowy szykujemy się do wejścia na giełdę. Chcemy otworzyć nowy rozdział w historii Agito” – mówi prezes, Tomasz Sypuła.
Ostatnie 5 lat to dynamiczny rozwój e-commerce w Polsce. W 2002 roku dostęp do zasobów sieci miało tylko 17,72%2 Polaków. Internet jawił się jako nowe, nieznane i nie do końca bezpieczne medium.

W tym czasie Tomasz Sypuła stworzył ideę dużego sklepu internetowego będącego alternatywą dla tradycyjnych, stacjonarnych hipermarketów. Obecnie dostęp do internetu ma ponad 37%2 Polaków i handel w sieci kwitnie.
„Stworzyliśmy funkcjonalny system sprzedaży, dzięki któremu jesteśmy w stanie oferować produkty w cenach znacząco niższych niż sklepy tradycyjne. Dodatkowo, oferujemy profesjonalną obsługę i doradztwo, zapewniając krótki termin realizacji zamówień, co wyróżnia nas wśród innych marketów w sieci. W najbliższym czasie planujemy odświeżenie wyglądu strony oraz wprowadzenie nowych funkcjonalności, które dodatkowo ułatwią i uatrakcyjnią zakupy w naszym sklepie” – powiedział  Tomasz Sypuła.

Więcej na inwestycje.pl 
WARTO PRZECZYTAĆ
  • Wpływ środowiska zawnętrznego na pracę nauczyciela Nauczyciel w większym stopniu niż przedstawiciele innych zawodów podlega ciągłym wpływom środowiska, jest poniekąd uzależniony od niego.
  • Szlak orlich gniazd Szlak Orlich Gniazd prowadzi z Krakowa, przez Ojców do Pieskowej Skały, skąd biegnie dalej do Olkusza, zahacza o Pustynię Błędowską, skąd przez Bydlin, Smoleń, Ogrodzieniec, Bobolice, Mirów…
  • Akcja jest to część majątku spółki przez wykonanie którego nabywamy prawo do tego majątku. Na dowód posiadania akcji otrzymujemy dokument akcyjny zwany potocznie akcją, który legitymuje akcjonariusza...
  • Łączność bezprzewodowa Do systemów łączności bezprzewodowej należy radiokomunikacja stacjonarna. Opiera się ona na wykorzystaniu fal elektromagnetycznych wypromieniowanych w przestrzeń.
NEWSY
Copyright © 2007-2009seoteka