Wyszukiwarka
Pięciolecie Agito.pl
Dodał Administrator,
Ostatnie 5 lat to dynamiczny rozwój e-commerce w Polsce. W 2002 roku dostęp do zasobów sieci miało tylko 17,72%2 Polaków. Internet jawił się jako nowe, nieznane i nie do końca bezpieczne medium.


Internetowy elektromarket Agito.pl w dniu 1 sierpnia obchodzi 5 urodziny.
Z jednoosobowej firmy mieszczącej się na twardym dysku komputera rozrósł się do największego sklepu z elektroniką w sieci, który zatrudnia ponad 70 osób. Obecnie,
z obrotami planowanymi na 150 milionów, szykuje się do wejścia na warszawską giełdę.
Przez 5 lat świadczenia usług Agito.pl obsłużyło ponad 150 000 klientów. Dziś sklepową stronę odwiedza średnio 26 tys.1 użytkowników na dobę. „Do czerwca br. obroty Agito przekroczyły
53 mln zł, czyli sumę wygenerowaną w całym 2006 roku. Z obrotem, którego może nam pozazdrościć niejeden sklep internetowy szykujemy się do wejścia na giełdę. Chcemy otworzyć nowy rozdział w historii Agito” – mówi prezes, Tomasz Sypuła.
Ostatnie 5 lat to dynamiczny rozwój e-commerce w Polsce. W 2002 roku dostęp do zasobów sieci miało tylko 17,72%2 Polaków. Internet jawił się jako nowe, nieznane i nie do końca bezpieczne medium.

W tym czasie Tomasz Sypuła stworzył ideę dużego sklepu internetowego będącego alternatywą dla tradycyjnych, stacjonarnych hipermarketów. Obecnie dostęp do internetu ma ponad 37%2 Polaków i handel w sieci kwitnie.
„Stworzyliśmy funkcjonalny system sprzedaży, dzięki któremu jesteśmy w stanie oferować produkty w cenach znacząco niższych niż sklepy tradycyjne. Dodatkowo, oferujemy profesjonalną obsługę i doradztwo, zapewniając krótki termin realizacji zamówień, co wyróżnia nas wśród innych marketów w sieci. W najbliższym czasie planujemy odświeżenie wyglądu strony oraz wprowadzenie nowych funkcjonalności, które dodatkowo ułatwią i uatrakcyjnią zakupy w naszym sklepie” – powiedział  Tomasz Sypuła.

Więcej na inwestycje.pl 
WARTO PRZECZYTAĆ
  • Obróbka zdjęć Artykuł opisujący tagie zagadnmeinia z fotografii jak obóbka zdjęć obiektywy czy też sama fotografia cyfrowa i analogowa.
  • Ocena biznes planu jako podstawa udzielania kredytów inwestycyjnych przez bank Firma (kredytobiorca) musi przekonać bank, że przyznanie jej kredytu nie stwarza dla banku ryzyka finansowego, lub, iż to ryzyko jest na minimalnym poziomie.
  • Kinezyterapia Metoda PETO Twórcą metody PETO był węgierski lekarz, filozof i pedagog. W 1947r. utworzył w Budapeszcie Instytut Osób Niepełnosprawnych Ruchowo.
  • Produkty markowe w turystyce Rozpoznawanie marki kształtuje bezpośrednio lojalność klientów wobec niej, dając jej tym samym przewagę konkurencyjną nad innymi markami (produktami) na rynku.
NEWSY
  • Blu-ray i HD DVD razem Firma VidaBox LCC zaprezentowała dwa nowe komputery typu Media Center - modele VidaBox LUX i VidaBox MAX. Producent zapewnia, że są to pierwsze na świecie urządzenia wyposażone w możliwość
  • Opole - współpraca z Rumunią coraz bogatsza Od marca tego roku oficjalnym partnerem województwa opolskiego we współpracy zagranicznej jest rumuński okręg Arad i od tego czasu podjęto już kilka wspólnych inicjatyw.
  • Google: targetowanie ma swoje granice Google chce, aby jego reklamy były jak najlepiej dostosowane do preferencji użytkownika. Zaznacza jednak, że nie popiera tworzenia jednego profilu na bazie różnych zachowań użytkownika w sieci.
Copyright © 2007-2009seoteka