Wyszukiwarka
VII Ogólnopolskiego Seminarium Pośredników w Obrocie Nieruchomościami
Dodał Administrator,
„WCZORAJ, DZIŚ I JUTRO POLSKIEGO POŚREDNICTWA”


Czy rzeczywistość polityczna spycha nasze środowisko zawodowe na margines, nie dając nam szans na uczestnictwo w tworzeniu uregulowań prawnych wspierających rozwój naszego zawodu?
Dlaczego w odczuciu naszych klientów nadal świadczymy usługi na niskim, ograniczonym poziomie – mimo, że „poprzeczka” na egzaminie w trakcie postępowania kwalifikacyjnego postawiona jest bardzo wysoko?
Czy może ze strony klientów spotykamy się z nieuzasadnionymi, wygórowanymi oczekiwaniami w stosunku do usługi pośrednictwa?
Co dla nas i dla naszych klientów powinna oznaczać „szczególna staranność”, właściwa dla zawodowego charakteru czynności pośrednictwa?
Pytań i problemów jest wiele. Spróbujmy zastanowić się nad nimi i wspólnie poszukać odpowiedzi.
Zaproszenie do dyskusji przyjęli Prezydenci PFRN. Ich spojrzenie na problem, poprzez pryzmat różnych doświadczeń, będzie bardzo cenne.
Liczymy także na Wasze głosy w dyskusji. Podczas wspólnych spotkań niejednokrotnie już znajdowaliśmy dobre rozwiązania.
W tym roku zapraszamy Was do Ośrodka Wypoczynkowego w Waplewie k/Olsztynka w dniach 14 – 16 września.
Spragnieni ciszy i świeżego powietrza, uroku lasów i jezior, będziemy mieli tu nie tylko świetny klimat do dyskusji, ale także do wypoczynku i spotkań towarzyskich.
W piątkowy wieczór czeka nas wycieczka w historyczną przeszłość podczas biesiady na warownym Zamku krzyżackim w Nidzicy. Każdy z nas będzie mógł poczuć się przeniesiony w mroki średniowiecza. Odziani w mnisze stroje, posiłki spożywać będziemy tradycyjnie, gołymi rękami!

Więcej na www.pfrn.pl 
WARTO PRZECZYTAĆ
  • GPRS Pakietowa transmisja danych szybko zdobyła sobie uznanie wśród użytkowników telefonii komórkowej. Na sukces usługi GPRS wpłynęło kilka czynników: po koszt rozbudowy sieci o obsługę protokołu GPRS
  • Mutacje genetyczne Mutacja genetyczna - zmiana materiału genetycznego nie będąca wynikiem ani rozszczepiania, ani połączenia się cech na skutek krzyżowania. Zmiana może dotyczyć pojedynczego genu lub chromosomu.
  • Struktura przemysłu Już jakieś 20 tysięcy lat temu człowiek rozpoczął eksploatację kamienie i złóż węgla kamiennego. Zasadniczy rozwój górnictwa światowego rozpoczął się jednak dopiero w XVI wieku
  • Odkrycia geograficzne XV i XVI wieku Odkrycia geograficzne były punktem zwrotnym w dziejach Europy i świata. XV i XVI w. to czasy, kiedy wyprawy odkrywcze skierowały uwagę Europejczyków ku nowym kontynentom i ich mieszkańcom.
NEWSY
Copyright © 2007-2009seoteka