Wyszukiwarka
VII Ogólnopolskiego Seminarium Pośredników w Obrocie Nieruchomościami
Dodał Administrator,
„WCZORAJ, DZIŚ I JUTRO POLSKIEGO POŚREDNICTWA”


Czy rzeczywistość polityczna spycha nasze środowisko zawodowe na margines, nie dając nam szans na uczestnictwo w tworzeniu uregulowań prawnych wspierających rozwój naszego zawodu?
Dlaczego w odczuciu naszych klientów nadal świadczymy usługi na niskim, ograniczonym poziomie – mimo, że „poprzeczka” na egzaminie w trakcie postępowania kwalifikacyjnego postawiona jest bardzo wysoko?
Czy może ze strony klientów spotykamy się z nieuzasadnionymi, wygórowanymi oczekiwaniami w stosunku do usługi pośrednictwa?
Co dla nas i dla naszych klientów powinna oznaczać „szczególna staranność”, właściwa dla zawodowego charakteru czynności pośrednictwa?
Pytań i problemów jest wiele. Spróbujmy zastanowić się nad nimi i wspólnie poszukać odpowiedzi.
Zaproszenie do dyskusji przyjęli Prezydenci PFRN. Ich spojrzenie na problem, poprzez pryzmat różnych doświadczeń, będzie bardzo cenne.
Liczymy także na Wasze głosy w dyskusji. Podczas wspólnych spotkań niejednokrotnie już znajdowaliśmy dobre rozwiązania.
W tym roku zapraszamy Was do Ośrodka Wypoczynkowego w Waplewie k/Olsztynka w dniach 14 – 16 września.
Spragnieni ciszy i świeżego powietrza, uroku lasów i jezior, będziemy mieli tu nie tylko świetny klimat do dyskusji, ale także do wypoczynku i spotkań towarzyskich.
W piątkowy wieczór czeka nas wycieczka w historyczną przeszłość podczas biesiady na warownym Zamku krzyżackim w Nidzicy. Każdy z nas będzie mógł poczuć się przeniesiony w mroki średniowiecza. Odziani w mnisze stroje, posiłki spożywać będziemy tradycyjnie, gołymi rękami!

Więcej na www.pfrn.pl 
WARTO PRZECZYTAĆ
  • Pętle w Pascalu i ich porównanie Pętla jest to instrukcja lub zestaw instrukcji do wykonania przez program pod określonym warunkiem. Jak sama nazwa wskazuje powtarza pewną czynność określoną ilość razy, działa dopóki... (Marcin D.)
  • Witamina E – eliksir młodości Obecnie witamina E to najbardziej popularna spośród wszystkich witamin stosowanych w kosmetyce. Można ją spotkać w recepturze niemal każdego kosmetyku zarówno do pielęgnacji twarzy, ciała i włosów
  • Typy sieci Sposób w jaki do sieci przyłączane są zasoby definiuje typ sieci. Zasobami tymi mogą być serwery, użytkownicy, urządzenia peryferyjne oraz pliki przyłączane do serwera lub klienta.
  • Objawy choroby Alzheimera Wraz ze starzeniem się ludzi, ich pamięć i zdolność koncentracji naturalnie się pogarszają. Rozpoznanie objaw choroby Alzheimera może często być trudne ze względu na subiektywny charakter
NEWSY
  • Tomasz Lis wraca do TVP Telewizja Polska S.A. zaprezentuje 25 lutego br. premierowy odcinek nowego, autorskiego programu Tomasza Lisa.
  • Firefox załatany, Internet Explorer dziurawy Udostępniona została nowa wersja przeglądarki Firefox, oznaczona numer 2.0.0.5. Najważniejsze nowości to poprawki usuwające niedawno wykryte, poważne luki w bezpieczeństwie.
  • Kara za niewykonywanie RUO Prezes UKE ukarał TP za niewykonywanie oferty określającej ramowe warunki umów o dostępie do lokalnej pętli abonenckiej i związanych z nim udogodnień.
Copyright © 2007-2009seoteka