Wyszukiwarka
VII Ogólnopolskiego Seminarium Pośredników w Obrocie Nieruchomościami
Dodał Administrator,
„WCZORAJ, DZIŚ I JUTRO POLSKIEGO POŚREDNICTWA”


Czy rzeczywistość polityczna spycha nasze środowisko zawodowe na margines, nie dając nam szans na uczestnictwo w tworzeniu uregulowań prawnych wspierających rozwój naszego zawodu?
Dlaczego w odczuciu naszych klientów nadal świadczymy usługi na niskim, ograniczonym poziomie – mimo, że „poprzeczka” na egzaminie w trakcie postępowania kwalifikacyjnego postawiona jest bardzo wysoko?
Czy może ze strony klientów spotykamy się z nieuzasadnionymi, wygórowanymi oczekiwaniami w stosunku do usługi pośrednictwa?
Co dla nas i dla naszych klientów powinna oznaczać „szczególna staranność”, właściwa dla zawodowego charakteru czynności pośrednictwa?
Pytań i problemów jest wiele. Spróbujmy zastanowić się nad nimi i wspólnie poszukać odpowiedzi.
Zaproszenie do dyskusji przyjęli Prezydenci PFRN. Ich spojrzenie na problem, poprzez pryzmat różnych doświadczeń, będzie bardzo cenne.
Liczymy także na Wasze głosy w dyskusji. Podczas wspólnych spotkań niejednokrotnie już znajdowaliśmy dobre rozwiązania.
W tym roku zapraszamy Was do Ośrodka Wypoczynkowego w Waplewie k/Olsztynka w dniach 14 – 16 września.
Spragnieni ciszy i świeżego powietrza, uroku lasów i jezior, będziemy mieli tu nie tylko świetny klimat do dyskusji, ale także do wypoczynku i spotkań towarzyskich.
W piątkowy wieczór czeka nas wycieczka w historyczną przeszłość podczas biesiady na warownym Zamku krzyżackim w Nidzicy. Każdy z nas będzie mógł poczuć się przeniesiony w mroki średniowiecza. Odziani w mnisze stroje, posiłki spożywać będziemy tradycyjnie, gołymi rękami!

Więcej na www.pfrn.pl 
WARTO PRZECZYTAĆ
  • Instytucje ubezpieczeniowe w Polsce Głównymi instytucjami ubezpieczeniowymi w Polsce są:
  • Operacje otwartego banku OOR to operacje kupna sprzedaży papierów wartościowych przez bank centralny od banków komercyjnych. Umożliwiają one bankowi centralnemu na zwiększenie (zmniejszenie) płynności sektora bankowego
  • Zasada działania systemu GSM W typowej sieci GSM znajduje się jedno wspólne centrum zarządzania siecią, które korzysta z dwóch sprzężonych z nią baz danych.
  • Renta rodzinna i renta inwalidzka Pojęcie rent rodzinnych i rent inwalidzkich jest szeroko pojmowanym tematem. Są różne poglądy dotyczące ustalenia prawa do świadczeń emerytalno-rentowych.
NEWSY
  • Plany urodzinowe Madonny Madonna znana jest z tego, że wszystko lubi mieć dopięte na ostatni guzik. Dlatego już teraz planuje 50. urodziny.
  • Wybory prezydenckie w Gruzji Prezydent Gruzji Micheil Saakaszwili ma szansę na reelekcję w pierwszej turze, jeśli potwierdzą się wyniki sondaży exit polls.
  • Nowe numery informacyjne Telekomunikacji Polskiej TPSA wprowadziła nowe, ogólnopolskie usługi informacyjne dla obcokrajowców i osób niepełnosprawnych. Pod specjalnymi numerami można też pytać o numery alarmowe i ważniejsze infolinie.
Copyright © 2007-2009seoteka