Wyszukiwarka
VII Ogólnopolskiego Seminarium Pośredników w Obrocie Nieruchomościami
Dodał Administrator,
„WCZORAJ, DZIŚ I JUTRO POLSKIEGO POŚREDNICTWA”


Czy rzeczywistość polityczna spycha nasze środowisko zawodowe na margines, nie dając nam szans na uczestnictwo w tworzeniu uregulowań prawnych wspierających rozwój naszego zawodu?
Dlaczego w odczuciu naszych klientów nadal świadczymy usługi na niskim, ograniczonym poziomie – mimo, że „poprzeczka” na egzaminie w trakcie postępowania kwalifikacyjnego postawiona jest bardzo wysoko?
Czy może ze strony klientów spotykamy się z nieuzasadnionymi, wygórowanymi oczekiwaniami w stosunku do usługi pośrednictwa?
Co dla nas i dla naszych klientów powinna oznaczać „szczególna staranność”, właściwa dla zawodowego charakteru czynności pośrednictwa?
Pytań i problemów jest wiele. Spróbujmy zastanowić się nad nimi i wspólnie poszukać odpowiedzi.
Zaproszenie do dyskusji przyjęli Prezydenci PFRN. Ich spojrzenie na problem, poprzez pryzmat różnych doświadczeń, będzie bardzo cenne.
Liczymy także na Wasze głosy w dyskusji. Podczas wspólnych spotkań niejednokrotnie już znajdowaliśmy dobre rozwiązania.
W tym roku zapraszamy Was do Ośrodka Wypoczynkowego w Waplewie k/Olsztynka w dniach 14 – 16 września.
Spragnieni ciszy i świeżego powietrza, uroku lasów i jezior, będziemy mieli tu nie tylko świetny klimat do dyskusji, ale także do wypoczynku i spotkań towarzyskich.
W piątkowy wieczór czeka nas wycieczka w historyczną przeszłość podczas biesiady na warownym Zamku krzyżackim w Nidzicy. Każdy z nas będzie mógł poczuć się przeniesiony w mroki średniowiecza. Odziani w mnisze stroje, posiłki spożywać będziemy tradycyjnie, gołymi rękami!

Więcej na www.pfrn.pl 
WARTO PRZECZYTAĆ
  • Nerwice Objawy dzieli się na psychiczne, cielesne i zachowania, prowadza one do narastających trudności w stosunkach z ludźmi i pełnieniu określonych ról społecznych. (luniaa)
  • Inwentaryzacja w firmie Inwentaryzacja obejmuje ogół czynności zmierzających do ustalenia faktycznego stanu majątku jednostek gospodarczych.
  • Jak zmniejszyć poziom cukru w diecie naszych dzieci? Tak dobrze znany nam smak gazowanych napojów i słodkiego jedzenia, jest dla wielu ludzi czymś, bez czego nie można się obyć.
  • Środki trwałe i amortyzacja Środki trwałe stanowią własność lub współwłasność podatnika, są nabyte lub wytworzone we własnym zakresie, kompletne i zdatne do użytku w dniu przyjęcia do używania.
NEWSY
  • Prace nad traktatem reformującym UE ruszają pełną parą Na konferencji międzyrządowej z udziałem przywódców państw członkowskich (23–24 lipca) rozpoczynają się negocjacje w sprawie nowego traktatu reformującego UE.
  • Fiat 500 Na 4 lipca zaplanowano uroczystą, światową premierę najnowszego „dziecka” koncernu Fiat – modelu 500.
  • Muzea sztuki Jedną z atrakcji Petersburga są liczne muzea. Znajdują się wśród nich takie renomowane placówki, jak Ermitaż i Muzeum Rosyjskie, ale warte zwiedzenia są również dziesiątki innych,
Copyright © 2007-2009seoteka