Wyszukiwarka
VII Ogólnopolskiego Seminarium Pośredników w Obrocie Nieruchomościami
Dodał Administrator,
„WCZORAJ, DZIŚ I JUTRO POLSKIEGO POŚREDNICTWA”


Czy rzeczywistość polityczna spycha nasze środowisko zawodowe na margines, nie dając nam szans na uczestnictwo w tworzeniu uregulowań prawnych wspierających rozwój naszego zawodu?
Dlaczego w odczuciu naszych klientów nadal świadczymy usługi na niskim, ograniczonym poziomie – mimo, że „poprzeczka” na egzaminie w trakcie postępowania kwalifikacyjnego postawiona jest bardzo wysoko?
Czy może ze strony klientów spotykamy się z nieuzasadnionymi, wygórowanymi oczekiwaniami w stosunku do usługi pośrednictwa?
Co dla nas i dla naszych klientów powinna oznaczać „szczególna staranność”, właściwa dla zawodowego charakteru czynności pośrednictwa?
Pytań i problemów jest wiele. Spróbujmy zastanowić się nad nimi i wspólnie poszukać odpowiedzi.
Zaproszenie do dyskusji przyjęli Prezydenci PFRN. Ich spojrzenie na problem, poprzez pryzmat różnych doświadczeń, będzie bardzo cenne.
Liczymy także na Wasze głosy w dyskusji. Podczas wspólnych spotkań niejednokrotnie już znajdowaliśmy dobre rozwiązania.
W tym roku zapraszamy Was do Ośrodka Wypoczynkowego w Waplewie k/Olsztynka w dniach 14 – 16 września.
Spragnieni ciszy i świeżego powietrza, uroku lasów i jezior, będziemy mieli tu nie tylko świetny klimat do dyskusji, ale także do wypoczynku i spotkań towarzyskich.
W piątkowy wieczór czeka nas wycieczka w historyczną przeszłość podczas biesiady na warownym Zamku krzyżackim w Nidzicy. Każdy z nas będzie mógł poczuć się przeniesiony w mroki średniowiecza. Odziani w mnisze stroje, posiłki spożywać będziemy tradycyjnie, gołymi rękami!

Więcej na www.pfrn.pl 
WARTO PRZECZYTAĆ
  • Amerykańska propaganda filmowa W latach 1942-1946 wykształciły się trzy centra filmowej produkcji propagandowej w zjednoczonych siłach zbrojnych USA
  • Promieniowanie UV Promieniowanie UV, nadfiolet, ultrafiolet, promieniowanie elektromagnetyczne o fali dł. 10–400 nm., nie wywołujące wrażeń wzrokowych.
  • Handel międzynarodowy Handel międzynarodowy, mimo postępującej globalizacji, jest nadal jednym z głównych powiązań gospodarek poszczególnych państw z gospodarką światową.
  • Nerwy rdzeniowe Nerw rdzeniowy jest nerwem mieszanym czuciowo-ruchowym. Odchodzą od niego gałęzie: łączące(łączą nerw rdzeniowy ze zwojami pnia współczulnego),oponowe... (luniaa)
NEWSY
  • ZWYCIĘŻA NAJSZYBSZY FIN W EKIPIE FORDA Ekipa Castrol-Ford po prostu zdominowała pierwszy dzień rajdu z Hirvonenem, który zwyciężał poszczególne odcinki i prowadził od samego startu oraz Grönholmem, trzymającym się zaraz na drugiej
  • Wiki-wyszukiwarka ma już oprogramowanie Wikia Inc. przejęła oprogramowanie do wyszukiwarek Grub i ma zamiar udostępnić je dla internautów jako open source. Start otwartej wyszukiwarki przewidziany jest na czwarty kwartał tego roku.
  • Blu-ray i HD DVD razem Firma VidaBox LCC zaprezentowała dwa nowe komputery typu Media Center - modele VidaBox LUX i VidaBox MAX. Producent zapewnia, że są to pierwsze na świecie urządzenia wyposażone w możliwość
Copyright © 2007-2009seoteka