Wyszukiwarka
Regulamin Polskiej Akademii Filatelistyki
Dodał admin, 2007-08-15
Polska Akademia Filatelistyki, zwana dalej Akademią, jest najwyższym organem naukowym Polskiego Związku Filatelistów.

<  1  2  3  4  5  6  § 13

1. Prezydium Akademii prowadzi dokumentację działalności zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami i normami.

2. Istotne informacje i stwierdzenia formalne dotyczące Akademii podaje się w sprawozdaniach zjazdowych PZF w oparciu o materiały przekazane przez Akademię.

Ustalenia końcowe

§ 14

1. Niniejszy Regulamin uwzględnia podstawowe ustalenia i zapisy Statutu Polskiego Związku Filatelistów, a także w odnośnej części zapisy Statutu Europejskiej Akademii Filatelistyki.

2. Sprawy nie określone w niniejszym Regulaminie wymagają odpowiedniej decyzji Walnego Zgromadzenia PAF, chyba że dotyczą one działań administracyjnych, które rozstrzyga Prezydium Akademii.

3. Rozwiązanie Akademii oraz zmiany w jej strukturze i w regulaminie następują na podstawie uchwały Walnego Zgromadzenia PAF zaakceptowanej w trybie uchwały przez Zarząd Główny PZF.

4. Regulamin PAF w niniejszej postaci został uchwalony w dniu 30 kwietnia 2006 w Ciechocinku przez uczestników XIII Konferencji naukowej PAF mającej uprawnienia Walnego Zgromadzenia PAF oraz zatwierdzony przez Zarząd Główny PZF w dniu 19 sierpnia 2006 roku w Warszawie uchwałą nr 43/XVIII/2006/ZG (protokół ZG PZF nr 12/XVIII/2006) i ma moc obowiązującą od daty zatwierdzenia.<  1  2  3  4  5  6  


WARTO PRZECZYTAĆ
  • Młody numizmatyk Poniższy tekst skierowany jest do młodych numizmatyków. Zawarliśmy tu kilka najbardziej podstawowych rad i informacji, które mogą się przydać na drodze do poznania wiedzy numizmatycznej.
  • Aparat cyfrowy Artykuł opisujący aparat cyfrowy jako urządeni powszechnego uzytku. Jaki ywbrać aparat cyfrowy, czy zaawansowaną lustrzankę, czy też kompaktowy aparat cyfrowy. Po co kupujemy aparat cyfrowy?
  • Paintball Paintball nie bez powodu staje się coraz popularniejszą grą zespołową w Polsce zyskując z każdym dniem nowych zwolenników, zapewnia bowiem swym graczom wyjątkowe wrażenia i niezapomnianą przygodę
  • Regulamin Polskiej Akademii Filatelistyki Polska Akademia Filatelistyki, zwana dalej Akademią, jest najwyższym organem naukowym Polskiego Związku Filatelistów.
NEWSY
  • Wysokość pensji nie jest tajemnicą Zdarza się, że pracodawcy grożą dyscyplinarnym zwolnieniem, jeśli przyjmowany pracownik zdradzi kolegom wysokość swojej pensji. Okazuje się, że bezprawnie ograniczają w ten sposób
  • Internetowy serwis aferalny Nowy serwis internetowy pozwoli ujawniać tajne dokumenty bez narażania się na odpowiedzialność karną - informuje serwis "EurekAlert."
  • Medal Merentibus dla Krakowa Medal Merentibus - najwyższe wyróżnienie przyznawane przez Senat Uniwersytetu Jagiellońskiego osobom i instytucjom wspierającym uczelnię - otrzymało miasto Kraków.
Copyright © 2007-2009seoteka