Wyszukiwarka
Maanam
Dodał admin, 2007-11-20 Autor / Opracowanie: maanam.pl
Maanam – polski zespół rockowy, jeden z najpopularniejszych polskich przedstawicieli tego gatunku.

<  1  2  3  4  


30 lipca miała miejsce premiera radiowa czwartego singla promującego "Hotel Nirwana" z utworem "Bliźniak". Na płytce znalazły się także dwa remiksy utworu "Wolno wolno płyną łodzie", zrobione przez Slavo i DJ Pereza.
18 listopada ukazuje się kolejny singiel z płyty "Hotel Nirwana" - "Jeszcze jeden pocałunek". Jest to wersja zedytowana.
9 grudnia 2001r. Maanam zagrał koncert w Doboju k/Sarajewa, w Bośni, dla żołnierzy Nordycko-Polskiej Grupy Bojowej SFOR. Koncert zorganizowany z inicjatywy Ambasady RP w Bośni Hercegowinie dodatkowo sponsorowany przez firmę Zepter International.
20 września 2003r. nastąpiły zmiany w składzie zespołu Maanam. Odeszli na własną prośbę i za obopólną zgodą: Ryszard Olesiński, Krzysztof Olesiński i Paweł Markowski. W zespole zostali Kora i Marek Jackowski.
Zespół przygotowuje się do nagrywania nowej płyty pod roboczym tytułem „Znaki szczególne". Marek Jackowski zaprosił do współpracy następujących muzyków:
Jose Manuel Alban Juarez - perkusja. Manuel gra w zespołach Koraolola ! Calle Sol. Ojciec jego pochodzi z Peru. Płynie w nim krew czarnych mieszkańców nadmorskich rejonów Peru.
Bogdan Wawrzynowicz - gitara basowa. Bogdan dotychczas grał w zespole Energy, współpracował z Edytą Bartosiewicz i Kasią Kowalską. Bogdan jest mulatem. Ojciec jego pochodzi z Nigerii.
Cezary Kaźmierczak - instrumenty klawiszowe. Czarek pochodzi z Raciąża, ale mieszka w Olsztynie. Aktualnie pisze prace doktorską z historii.
Yanina Iwański - gitara. Muzyk z Częstochowy, autor wielu własnych piosenek. Między innymi grał ze Stasiem Soyką. Tie Breakiem i Drum Freaks.
     

<  1  2  3  4  


WARTO PRZECZYTAĆ
  • Lady Pank - historia zespołu Lady Pank – polski zespół rockowy założony w 1981 roku w Warszawie przez Jana Borysewicza i Andrzeja Mogielnickiego. Jedna z najpopularniejszych grup w historii polskiego rocka.
  • Maanam Maanam – polski zespół rockowy, jeden z najpopularniejszych polskich przedstawicieli tego gatunku.
  • Historia Jazzu Początkowa faza rozwoju jazzu wiąże się z Nowym Orleanem, miastem o bogatej tradycji muzycznej. Stamtąd pochodził jeden z najbardziej rozpoznawalnych muzyków tego gatunku
  • Muzyka Elektroniczna Początki muzyki elektronicznej sięgają końca XIX wieku kiedy to w 1876 Eliash Gray wynalazł tzw. muzyczny telegraf.
NEWSY
  • Piractwo Digi TV w Nagravision 2 CAS6 Rumuńska platforma Digi TV ma problemy z piractwem - system Nagravision 2 CAS6 został po raz pierwszy złamany - trwało to krótko, bo zaraz nastąpiła reakcja i skończyło się pirackie oglądanie.
  • Google: targetowanie ma swoje granice Google chce, aby jego reklamy były jak najlepiej dostosowane do preferencji użytkownika. Zaznacza jednak, że nie popiera tworzenia jednego profilu na bazie różnych zachowań użytkownika w sieci.
  • Planeta, której rok trwa 360 dni Astronomowie pod kierownictwem Aleksandra Wolszczana odkryli planetę, która okrążenie wokół jej słońca trwa niemal tyle, co ziemski rok.
Copyright © 2007-2009seoteka